reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Ja też nie mam detektora o też nie będę kupować.
O rany ja się chyba poniedziałku nie doczekam. Na szczęście jutro pracę wzięłam zdalnie bo nie mam opieki na jutro dla córki ale nadal będę siedzieć nad robota... jeszcze tylko te dwa dni...
 
Ja jestem fanka anexow :p i sport i cross mega mi się podobaja, wiec między tymi dwoma modelami będziemy wybierać.

Ja jutro mam 2 ważne egzaminy, ale i wizytę u ginekologa. Tak się jakoś denerwuje i nie mogę doczekać. To 1 moja wizyta u niego. Zmieniłam, bo tamten mnie tylko straszył non stop ze coś tam,a to za male(zapominal ze młodsze niż om.), a o dziecku mi mówił tyle ze nic nie wiedziałam

I tak cud, że przetrwałam caly 1 trymestr u niego. Wizyt miałam chyba z 8. Ciąża bez ryzyka i niezagrozona.
Wymioty i mdłości wróciły. Rzygam sobie d 3 dni
Detektora nie mam i pewnie nie kupię, bo bym już nic innego nie zrobiła tylko sleczala nad tym :D
@motylkowelove widzę ze u Ciebie tez te bóle. U mnie tak samo. Zajebiście mocne bóle biodra, wręcz pośladka
Jak myślisz, od czego to? :) bo ja już myślałam nad rwą
 
Ja jestem fanka anexow :p i sport i cross mega mi się podobaja, wiec między tymi dwoma modelami będziemy wybierać.

Ja jutro mam 2 ważne egzaminy, ale i wizytę u ginekologa. Tak się jakoś denerwuje i nie mogę doczekać. To 1 moja wizyta u niego. Zmieniłam, bo tamten mnie tylko straszył non stop ze coś tam,a to za male(zapominal ze młodsze niż om.), a o dziecku mi mówił tyle ze nic nie wiedziałam

I tak cud, że przetrwałam caly 1 trymestr u niego. Wizyt miałam chyba z 8. Ciąża bez ryzyka i niezagrozona.
Wymioty i mdłości wróciły. Rzygam sobie d 3 dni
Detektora nie mam i pewnie nie kupię, bo bym już nic innego nie zrobiła tylko sleczala nad tym :D
@motylkowelove widzę ze u Ciebie tez te bóle. U mnie tak samo. Zajebiście mocne bóle biodra, wręcz pośladka
Jak myślisz, od czego to? :) bo ja już myślałam nad rwą


A to mnie az tak nie boli , czasami tylko mocniej jak przedobrze też :) u mnie podejrzewam kości się rozchodzą miejsce się robi dla małej bo rośnie brzuszek dosyć sobie szybko :)

Anex to mój drugi faworyt szaro czany ale nie wiem czy nie jest zbytnio plastikowy :) kiedyś pijadę na żywo pooglądać jak wyglądaja :)
 
Spokojnie u mnie tez brzuch nie widoczny. W pierwszej ciazy poczułam w 19 tyg. Do czekasz sie
U mnie też w 1 ciąży późno brzuch wyskoczył i ruchy późno poczułam! Ale za to pod koniec juz tak jezdzila mi nogami po żebrach, że płakałam [emoji23] .

Teraz mam brzuch, dupę i cała jestem ogromna [emoji23] ale wiem że po ciąży szybko lecą kg więc się nie przejmuje. ;)

Ja też nie mam detektora i nie kupuje. Przeszło mi przez myśl, żeby kupić używany ale potem uznalam że nie miałam z Emi to teraz też nie ;)

Z plamieniami dla spokoju jechałbym sprawdzić !
 
Wyszłam na taras z miseczka truskawek i normalnie zmarzłam :oo2:.W domu cieplutko ale dworze dzis chlodnawo... Jak dla mnie. Straszny zmarzluch sie w tej ciazy zrobiłam.
Ale dzisiaj się obkupiłam: dwie pary spodni na gumce sobie sprawiłam, sukieneczke i jedzonko dobre: bob i fasolke szparagowa swieza. Juz się gotuje ;).
Uwielbiam się czasem wyrwac z domu :rofl:.

Z plamieniami szybko pojechałabym na IP.

Śliczny ten wózek :). Gdybym nie miala wlasnie w tym stylu bym kupila...
 
U mnie też w 1 ciąży późno brzuch wyskoczył i ruchy późno poczułam! Ale za to pod koniec juz tak jezdzila mi nogami po żebrach, że płakałam [emoji23] .

Teraz mam brzuch, dupę i cała jestem ogromna [emoji23] ale wiem że po ciąży szybko lecą kg więc się nie przejmuje. ;)

Ja też nie mam detektora i nie kupuje. Przeszło mi przez myśl, żeby kupić używany ale potem uznalam że nie miałam z Emi to teraz też nie ;)

Z plamieniami dla spokoju jechałbym sprawdzić !

Z kilogramami sie nie zgodze w drugiej ciazy duzo nie przytylam bo ok. 10 kg ale za to po porodzie poleciala tylko polowa i koniec ani rusz dalej, zle sie czulam udalo mi sie zrzucic jeszcze 2 kg i dopiero jak zaszlam w ciaze poprzednia ktora stracilam i ta to kg mi polecialy i nawet karmienie piersia nie pomoglo.
Co do ruchow tez jeszcze nie czuje ale znalazlam filmik gdzie w drugiej ciazy mala tak sie rusza ze caly brzuch podskakuje :D
 
reklama
Juz pytalam ale zapytam jeszcze raz, w niedziele jedziemy do zoo do Krakowa a po drodze mamy Wieliczke i Bochnie myslicie ze zjazd do kopalni soli by mi nie zaszkodzil? Czy lepiej udac sie do Ojcowa i tam pozwiedzac na spokojnie? :D
 
Do góry