reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Dziewczyny co myślicie o całym czarnym wózku? Chodzi mi o brudzenie się oraz czy ten czarny nie za bardzo przyciąga słońce? To moja pierwsza ciąża i kompletnie nie znam się na wózkach, a chcę powoli zrobić listę rzeczy, które muszę kupić za kilka miesięcy :)
IMG_0702.JPG
 

Załączniki

  • IMG_0702.JPG
    IMG_0702.JPG
    143,4 KB · Wyświetleń: 351
reklama
Juz pytalam ale zapytam jeszcze raz, w niedziele jedziemy do zoo do Krakowa a po drodze mamy Wieliczke i Bochnie myslicie ze zjazd do kopalni soli by mi nie zaszkodzil? Czy lepiej udac sie do Ojcowa i tam pozwiedzac na spokojnie? :D

Ja bym się bala Wieliczki ze względu na skoki ciśnienia i wybrałabym Ojców, ale znawca nie jestem :(...
 
Juz pytalam ale zapytam jeszcze raz, w niedziele jedziemy do zoo do Krakowa a po drodze mamy Wieliczke i Bochnie myslicie ze zjazd do kopalni soli by mi nie zaszkodzil? Czy lepiej udac sie do Ojcowa i tam pozwiedzac na spokojnie? :D
Szczerze ponoć kopalnia soli to sam jod a to mega zdrowe w ciazy :)
 
Dziewczyny co myślicie o całym czarnym wózku? Chodzi mi o brudzenie się oraz czy ten czarny nie za bardzo przyciąga słońce? To moja pierwsza ciąża i kompletnie nie znam się na wózkach, a chcę powoli zrobić listę rzeczy, które muszę kupić za kilka miesięcy :) Zobacz załącznik 864546
Pstrawe kolory przyciągają robaki i szybko się brydża, na bieli kremie i popielu od razu widać każda plamke, czerń z kolei bardzo się nagrzewa w lato... Nie ma wózka idealnego :* każdy kolor Ma wady, grunt byś TY była zadowolona :)
 
reklama
Mimo wszytsko dziewczyny ja bym się bala. Moze dlatego ze wiem co to problemy z ciśnieniem.... Anet zapytała. Ja wyraziłam swoje zdanie... I TYLE!
 
Do góry