reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Kochane jestem w 11+3 tyg ciąży. Dwie godziny temu zaczęło mi się jasnobrązowe plamienie.. chciałam zapisać się na jutro do ginekologa ale mama powiedziała mi żebym nie panikowała bo wszystko będzie dobrze i nie ma takiej potrzeby bym ciagle tam jeździła.
Czy powinnam się martwić i jechać do ginekologa?
Ja bym pojechala na sor . lepiej dmuchac na zimne
 
reklama
Dziewczyny czy czujecie juz ruchy???? Ja jestem pewna ze to ruchy z dnia na dzien co raz wyraźniejsze .wiem ,ze to za wczesnie (dzis poczatek 14 tyg) to takie pstrykniecia jak leze na plecach .
Ja czuje od 12 tygodnia juz. W kazdej kolejnej szybciej czuć. Tez z dnia na dzien czuje coraz wyraźniej. Najlepiej jak leze plasko na plecach. Teraz tez jestem szczupla a szczuple osoby szybciej podobno czują. W pierwszej czulam w 19 tyg chyba albo 18 a w drugiej w 16
 
Kochane jestem w 11+3 tyg ciąży. Dwie godziny temu zaczęło mi się jasnobrązowe plamienie.. chciałam zapisać się na jutro do ginekologa ale mama powiedziała mi żebym nie panikowała bo wszystko będzie dobrze i nie ma takiej potrzeby bym ciagle tam jeździła.
Czy powinnam się martwić i jechać do ginekologa?
Ja bym podjechała do ginekologa albo na sor, miałam plamienia we wcześniejszym etapie i pojechałam od razu, dostałam tabletki na podtrzymanie i skierowanie do szpitala gdyby krwawienie nie ustało na oddział. Moim zdaniem lepiej to skontrolować.
 
Kochane jestem w 11+3 tyg ciąży. Dwie godziny temu zaczęło mi się jasnobrązowe plamienie.. chciałam zapisać się na jutro do ginekologa ale mama powiedziała mi żebym nie panikowała bo wszystko będzie dobrze i nie ma takiej potrzeby bym ciagle tam jeździła.
Czy powinnam się martwić i jechać do ginekologa?
Ja bym pojechala do szpitala. Dla Twojego świętego spokoju. Nie koniecznie musza Cie tam zostawić ale zbadaja na pewno
 
Ja czuje od 12 tygodnia juz. W kazdej kolejnej szybciej czuć. Tez z dnia na dzien czuje coraz wyraźniej. Najlepiej jak leze plasko na plecach. Teraz tez jestem szczupla a szczuple osoby szybciej podobno czują. W pierwszej czulam w 19 tyg chyba albo 18 a w drugiej w 16
Ja tak samo jak na plecach leze. W pierwsze czulam w 19 a teraz tak szybko
 
Ale Wam zazdroszczę, ja ani nie mam brzuszka, ani nie czuje żadnych ruchów, może dlatego, że to pierwsza ciąża a w takiej podobno wszystko później, no ale tak bym już chciała.. ;)
 
reklama
Do góry