reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny! Moj detektor juz w drodze! I teraz pytanko. Caly czas zapominam poprosic zeby lekarz pokazal mi gdzie dzidzia:D a to moja pierwsza dzidzia w brzuchu wiec nie wiem:D na prenatalnych dostalam info, ze lozysko zlokalizowane w tylnej scianie wysoko. Tzn ze trudniej mi bedzie znalezc tetno, latwiej, czy bez znaczenia? Bede wdzieczna dziewuszki za jakies wskazowki co do szukania:* @Julianna_Szcz dzieki za filmik:* napisalam priv:)
Gratuluje wizyt!!!
 
Mnie głowa boli ze zbyt niskiego ciśnienia. Jak tylko czuję, że mnie to dopada to aplikuję kawę i w miarę możliwości idę się poruszać
 
Każdy ma inne podejście kochane moje :) ani nikomu nie narzucam , nie nie nie , kazdy ma swoje życie rodzinne , rózne charaktery itd. różnych facetów :) tylko padło pytanie i luźna rozmowa :) Cóż my z Mężem jesteśmy jak jedno po prostu , 0 tabu , żadnego jakiegoś tam , " bo ja się krepuje " czy on .
No nie mamy czegoś takiego i też nie twierdze , że to jest źle :) po prostu tak mamy zawsze razem , kiedy jest możliwość , no wiadomo na monity ze mną nie chodził bo po co , w ciąży jest cały czas przy mnie :) ale od zawsze tak było czy źle czy dobrze i nie chodzi tutaj o trzymanie za raczkę bo akurat jak bylismy w UK on musiał sobie radzić sam ja sama w obcym wielkim mieście , a to że jesteśmy jak papużki to od początku tak było :) ale już widzieliśmy się w różnych sytuacjach , ja też kiedyś bym się przekręciła prawie i niestety on był jeszcze za granicą ja na intensywnej i ból był straszny kiedy nie wiadomo było czy się żegnać czy co na odległość ... teraz nawet jak się boimy to razem , czy o siebie czy o to najcenniesze dzieciątko , na które czekamy :) także każda robi jak chce , bo różnie nas życie łączy i weryfikuje , ale też nikt nie jest lepszy czy gorszy przez swoje postępowanie :) była luźna rozmowa i tyle :) ktoś się krępuje nie bierze proste :) wazne zeby nie robić nic na siłe
 
Dziewczyny! Moj detektor juz w drodze! I teraz pytanko. Caly czas zapominam poprosic zeby lekarz pokazal mi gdzie dzidzia:D a to moja pierwsza dzidzia w brzuchu wiec nie wiem:D na prenatalnych dostalam info, ze lozysko zlokalizowane w tylnej scianie wysoko. Tzn ze trudniej mi bedzie znalezc tetno, latwiej, czy bez znaczenia? Bede wdzieczna dziewuszki za jakies wskazowki co do szukania:* @Julianna_Szcz dzieki za filmik:* napisalam priv:)
Gratuluje wizyt!!!
Kurcze nie wiem czy lokalizacja łożyska utrudnia znalezoenie serduszka, wiem napewno, ze im ciąża starsza tym łatwiej :) ja znajduje serfuszko dość nisko, można powiedzieć, że mniej wiecej na lini włosow łonowych (wybacz, nie wiem jak inaczej to określić). Raz wyzej, raz niżej, czasem po środku, innym razem bardziej z prawej lub lewej. Dzidzia często ucieka podczas badania :) tak naprawde musisz poszukac na spokojnie, milimetr po milimetrze :) uda sie, to nie jest takie trudne jak sie wydaje :p
Mnie głowa boli ze zbyt niskiego ciśnienia. Jak tylko czuję, że mnie to dopada to aplikuję kawę i w miarę możliwości idę się poruszać
 
Mnie głowa boli od trzech tygodni jakoś. Ciśnienie mam ok, bo mierzylam i u mamy i w pracy i dziś u gina. Wodę pije nałogowo, wiec to nie to. Może zmęczenie. Kawy za bardzo nie pije, bo mnie odrzuca, a lubiłam wypić dwie w ciągu dnia. Także zobaczymy, to może być zmęczenie. Mimo, że M odciąża mnie we wszystkim, zabiera dzieci na podwórko bym mogła odsypiac to to nie pomaga. Gin liczy, że jak płynnie przejdę w drugi tr to się unormuje. Przede wszystkim musze juz odpoczywać, koniec z praca.
 
@Kruszka w ciąży z synem też mnie okropnie bolała głowa I tak do 16 tygodnia, I później jakoś przeszło, również piłam dużo wody i wypoczywalam Ale to nie pomagało. Teraz na szczęście aż tak nie boli;)
 
reklama
Do góry