reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

9 grudzień , choć z aplikacji wychodzi 6 a z usg jeszcze inaczej :p a Ty ?

Ja mam z OM 18 grudzien a z usg nie wiem haha :) dowiem sie pewnie na prenatalnych.

Witam Was ja mialam masakryczna noc, corka goraczkowala prawie 40 stopni oczywiscie goraczka nie chciala spasc wiec co pol godz mierzenie czy juz cos poszlo w dol.
Mam pytanie pewnie glupie ale... czy np jak macie ochote na cos mega smieciowego jak np. zupka chinska :D to jecie czy odrzucacie ta zachcianke i jeszcze np w gumy do zucia to tez sama chemia juz sama nie wiem pewnie przesadzam :)

Trzymam kciuki za wizyty.
 
reklama
Dziękuję że pytasz:) U mnie wszystko ok.Czasem mam zawroty głowy i uderzenia gorąca ale na szczęście nie mam wymiotów,jedynie czasem zgaga. W poniedziałek mam kolejną wizytę u gina i już nie mogę się doczekać aż znów zobaczę moją kruszynkę i usłyszę bijące serduszko.
A co u Ciebie?
Muszę nadrobić czytanie forum bo teraz to miałam mega szalone dni i czasu brak na neta. Komunia najmłodszego,bierzmowanie najstarszej,remont i powolna przeprowadzka.Jest co robić:)


Dlugo sie nie odzywalas :) bardzo dobrze ze wszystko jest wporzadku, tez nie moge sie doczekac kiedy zobacze swoje malenstwo ale to jeszcze duuuzo czasu hehe
 
Ja mam z OM 18 grudzien a z usg nie wiem haha :) dowiem sie pewnie na prenatalnych.

Witam Was ja mialam masakryczna noc, corka goraczkowala prawie 40 stopni oczywiscie goraczka nie chciala spasc wiec co pol godz mierzenie czy juz cos poszlo w dol.
Mam pytanie pewnie glupie ale... czy np jak macie ochote na cos mega smieciowego jak np. zupka chinska :D to jecie czy odrzucacie ta zachcianke i jeszcze np w gumy do zucia to tez sama chemia juz sama nie wiem pewnie przesadzam :)

Trzymam kciuki za wizyty.
Szczerze? Jem wszystko, na co mam ochote [emoji14] w okresie przed ciaza, pilnowalam tego co jem, odzywialam sie raczej zdrowo. Teraz to jedyny czas, kiedy sobie pozwalam, bo i tak przytyje i tak ;) wiec wole tyć będąc szczesliwa haha :D wiem, ze nie jest to zdrowe podejscie, ale mam to w nosie :) co nie oznacza, ze na sniadanie, obiad i kolacje jem zupki chinskie i zagryzam pizza :) nie, ale wczoraj np bylam z corka ba miesecie, obok mc donald no to zjadlam tego cheesburgera, bo mi zapachnialo:D
 
Ja mam z OM 18 grudzien a z usg nie wiem haha :) dowiem sie pewnie na prenatalnych.

Witam Was ja mialam masakryczna noc, corka goraczkowala prawie 40 stopni oczywiscie goraczka nie chciala spasc wiec co pol godz mierzenie czy juz cos poszlo w dol.
Mam pytanie pewnie glupie ale... czy np jak macie ochote na cos mega smieciowego jak np. zupka chinska :D to jecie czy odrzucacie ta zachcianke i jeszcze np w gumy do zucia to tez sama chemia juz sama nie wiem pewnie przesadzam :)

Trzymam kciuki za wizyty.
Na początku ciąży chcialo mi się non stop chińskich zupek , to zjadłam jedna na jakiś czas , gumy miele non stop [emoji23] raz na jakiś czas nie zaszkodZi , spokojnie możesz sobie zjeść , dziecku się nie odmawia. [emoji6][emoji6][emoji23]
 
Powodzenia wizytującym. Trzymam kciuki [emoji110]
Ja schudłam 4 kg. Od wszystkiego mnie odrzucilo. Idzie tylko chleb z masłem i owoce. Lekarz mówił że mam częściej coś jesc i nie chudnac juz. Ale mi wszystko staje w gardle. Czekam aż to się skończy bo w końcu zaczęłam 14 tydz. Powoli odkladam też progesteron może to pomoże. Co myślicie? Czytałam że on powoduje takie mdłości. Nie martwię sie tak bardzo ta waga bo startowałam z dużej więc dziecko chyba czerpie z zapasów.[emoji6] miłego dnia dziewczyny
 
Ja mam z OM 18 grudzien a z usg nie wiem haha :) dowiem sie pewnie na prenatalnych.

Witam Was ja mialam masakryczna noc, corka goraczkowala prawie 40 stopni oczywiscie goraczka nie chciala spasc wiec co pol godz mierzenie czy juz cos poszlo w dol.
Mam pytanie pewnie glupie ale... czy np jak macie ochote na cos mega smieciowego jak np. zupka chinska :D to jecie czy odrzucacie ta zachcianke i jeszcze np w gumy do zucia to tez sama chemia juz sama nie wiem pewnie przesadzam :)

Trzymam kciuki za wizyty.
Biedna , zdrówka ;) nie tak dawno przerabialiśmy to samo.. Co do zupek chińskich to od początku miałam na nie taką ochote że wkońcu sobie kupiłam i zjadłam haha tak mi się niedobrze zrobiło że już wiem że więcej nie kupie ale zachcianka zaspokojona :p
 
reklama
Powodzenia wizytującym. Trzymam kciuki [emoji110]
Ja schudłam 4 kg. Od wszystkiego mnie odrzucilo. Idzie tylko chleb z masłem i owoce. Lekarz mówił że mam częściej coś jesc i nie chudnac juz. Ale mi wszystko staje w gardle. Czekam aż to się skończy bo w końcu zaczęłam 14 tydz. Powoli odkladam też progesteron może to pomoże. Co myślicie? Czytałam że on powoduje takie mdłości. Nie martwię sie tak bardzo ta waga bo startowałam z dużej więc dziecko chyba czerpie z zapasów.[emoji6] miłego dnia dziewczyny

Wiesz ka w każdej ciąży do 20 tygodnia mnie przytulam. Wysłano mnie na badania i było ok. Po odstąpieniu dupashion powoli zaczęłam przybierać na wadze ale za dużo i tak nie przybrała no 6 i 8 kg.
 
Do góry