reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Hejo.
Gratulacje udanych wizyt.
Ja dzisiaj na 9:15 mam, w końcu!!!! Uwielbiam wizyty hehehe.
Ja tez mialam dwa porody. Pierwszy wywolywany 7 h dwa tyg przed terminem. Drugi trzy tyg przed terminem fizjologiczny juz, na porodowce 15 min. Urodzilam w 5 minut[emoji23] a teraz oby zdążyć[emoji23][emoji23][emoji23] a czy po zzo do normalnego porodu tez trzeba lezec iles godzin jak po cc ? Jak by mi sie teraz przedluzalo to chybs bym chciala znieczulenie. Ale mam nadzieję ze znow 5 minut

Trzeba leżeć, nie pamiętam tylko ile tak leżałam. U mnie coś było nie tak niestety, może za szybko głowę podnosiłam bo męczyłam się później z bólem głowy dwa dni. Dziś mogę jednak śmiało stwierdzić że dla mnie ten ból bez oksytocyny jest do zniesienia i nie potrzebne mi znieczulenie.

Masakra jaką mam niechęć do mięsa, wędlin. Jeszcze kotleta drobiowego zjem ale jak czuję pieczone udka to bleeeh. Jajka umiem jeść tylko na twardo. I czym tu białko zastąpić. Chyba zostają strączkowe.
Za to na słodko bym jadła wszystko chętnie. Dzis zjadłam ciasto ucierane z owocami u szwagierki, muszę też chyba upiec i kupiłam pyszne truskaweczki.
 

@Juśka300 Ja tydzien po terminie do szpitala mialam wtedy rozwarcie na 2 cm zalozyli mi cewnik foleya rano a ok. 21 pani doktor stwierdzila ze wypadl i mi go wyciagla bylo 4 cm o 2.10 corka juz byla ze mna porod sn :) Teraz sie boje tylko tego ze znow bede rodzic po terminie a to czekanie najgorsze :/

Do jakiego lekarza chodzisz?

Ja zgagi w zadnej ciazy nie mialam i dzieciaki prawie lyse rodzilam :D
 
Trzeba leżeć, nie pamiętam tylko ile tak leżałam. U mnie coś było nie tak niestety, może za szybko głowę podnosiłam bo męczyłam się później z bólem głowy dwa dni. Dziś mogę jednak śmiało stwierdzić że dla mnie ten ból bez oksytocyny jest do zniesienia i nie potrzebne mi znieczulenie.

Masakra jaką mam niechęć do mięsa, wędlin. Jeszcze kotleta drobiowego zjem ale jak czuję pieczone udka to bleeeh. Jajka umiem jeść tylko na twardo. I czym tu białko zastąpić. Chyba zostają strączkowe.
Za to na słodko bym jadła wszystko chętnie. Dzis zjadłam ciasto ucierane z owocami u szwagierki, muszę też chyba upiec i kupiłam pyszne truskaweczki.
Mam to samo, niechęc do miesa, wędlin, chleba , jajek i tylko słodycze i owoce mogłabym jeść
 
@Juśka300 Ja tydzien po terminie do szpitala mialam wtedy rozwarcie na 2 cm zalozyli mi cewnik foleya rano a ok. 21 pani doktor stwierdzila ze wypadl i mi go wyciagla bylo 4 cm o 2.10 corka juz byla ze mna porod sn :) Teraz sie boje tylko tego ze znow bede rodzic po terminie a to czekanie najgorsze :/

Do jakiego lekarza chodzisz?

Ja zgagi w zadnej ciazy nie mialam i dzieciaki prawie lyse rodzilam :D
Ja też po terminie 9 dni , tak się przejęłam wywoływaniem że przeszłam wszystkie piętra w szpitalu :D:D i faktycznie dostałam skurczy ale na nic się to zdało :D teraz chodze do Jackowskiego bo to on robił mi cc i jestem mega zadowolona mimo podzielonych opinii na jego temat ;)
 
reklama
Do góry