reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Jak ja Wam strasznie zazdroszcze < pozytywnie > , że macie te prenatalne za sobą ... ja jeszcze tydzień czekania

Me ve Gratuluję :)
Dziękuję tak się cieszę. Ten ostatni tydzień najgorzej się ciągnął. Bo cały czas o tym myślałam. Wciągnęłam się w kilka książek i zleciało. Trzymam kciuki. Będzie dobrze[emoji4]
 
Jak ja Wam strasznie zazdroszcze < pozytywnie > , że macie te prenatalne za sobą ... ja jeszcze tydzień czekania

Me ve Gratuluję :)
Ja jeszcze 11 dni :O
Ja jestem niemal pewna że to będzie kolejna ciąża.. znam swój organizm aż za dobrze. zrobiłam betę dla pewności za godzinę będzie wszystko jasne
Tez mi sie wydaje, ze tak nisks bets nie utrzymalaby sie ponad miesiac i wydaje mj sie, ze to kolejna ciaza :) trzynan kciuki i daj znac!
Dziękuję tak się cieszę. Ten ostatni tydzień najgorzej się ciągnął. Bo cały czas o tym myślałam. Wciągnęłam się w kilka książek i zleciało. Trzymam kciuki. Będzie dobrze[emoji4]
Bardzo sie Ciesze, ze wszystko dobrze :* teraz juz odetchnij z ulgą :)
 
Mój mąż mi dzwoni i mówi tak z fochem ...
" no chciałaem ... no serio chciałem i nie ma "
...pytam sie o co chodzi wgl bo nie kumam
" no poduszki w biedrze nie ma... objechałem 4 i nie ma "
aaaaa poduszki
" no bo chciałem Ci zrobić niespodziankę na dzień mamy i zepsuli moje plany ale nic sie nie martw zamówimy na necie "

Padłam ... hahahahah
 
Gratuluje udanych wizyt :-)

Motylkowelove urocze, ja już dostałam drzewo :-) na ogród ;-)

Ja też na mięso reaguje zle, nie jem, odrzuca.

Ja chyba jako ostatnia Idę na genetyczne, ale to nic będzie dobrze :-)

U mnie dziś ryż z kurczakiem ale dla mnie bez kurczaka ;-)


Ooooo loda bym zjadła :-)
 
reklama
Do góry