reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Ktos pisal o mdlosciach u mnie 10 tydzien mdlosci mam zazwyczaj wieczorem i zawsze po lodach wiec teraz chyba zjadlam ostatniego :( co do wymiotow to ani raz :D
 
Kupilam hurtem na allegro xd 10+3gratis [emoji14] 2 komplety wzielam ;-) a cenowo wyszly mi jak 3 szt aptecznych [emoji14] a dzialaja bo mi wychodzily w tej poronionej ciazy
Mi tez wychodzily te ciazowe z allegro, za to owulacyjne nie :( te z rossmana owulacyjbe byly moim zdaniem najlepsze. Drogie, ale dobre i pokrywaly sie z monitoringiem :)
Mi też te z allegro pokazały ciążę I to chyba nawet bardzo wczesna. Więc jak dla mnie są sprawdzone. A jakie tanie ;) bo na tych aptecznych można zbankrutowac;)
Haha to racja [emoji14] ja z racji, ze pracuje w aptece to testy mialam za ok 2.5 zl za sztuke, wiec kupowalam hurtowo [emoji14]
 
Ej łaski a tak z innej beczki : czy wam też schodzi skóra z skutków??
Nie pamiętam jak to było jak byłam w ciazy za pierwszym razem, ale teraz jest jakaś masakra.
 
Z tego co się niby pozmieniało to 400mg :)
Z magnezem jest tak to się bierze ile potrzeba jego się nie da przedawkowac bo się wysikuje także to najmniejszy problem :) nie w kazdym wypadku przyjmuje się dawki z wytycznymi to też juz inna bajka :)



A dlaczego kazał odswtaić kwas filiowy ? ;O takic rzeczy to jezscze nie słyszałam



Kochana lecimy co do dnia razem :D ciekawe czy na porodówke też razem popedzimy :D czy się pozmieniają terminy
No właśnie dlatego że Pregna ma go sporo w składzie więc nie ma potrzeby dodatkowo brać
 
reklama
Do góry