reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny z tymi suplementami najważniejsze jest żeby przyjmować dawki zgodnie z wytycznymi PTG odnośnie prowadzenia ciąży fizjologicznej, pamiętajcie też o magnezie! Powinnyśmy przyjmować min 200mg a chyba żaden suplement go tyle nie ma!

Z tego co się niby pozmieniało to 400mg :)
Z magnezem jest tak to się bierze ile potrzeba jego się nie da przedawkowac bo się wysikuje także to najmniejszy problem :) nie w kazdym wypadku przyjmuje się dawki z wytycznymi to też juz inna bajka :)

Ja też biore Pregne plus i magnez .. Mój lekarz nic nie mówił że za wcześnie , tylko kazał odstawić kwas foliowy bo Pregna ma go w składzie

A dlaczego kazał odswtaić kwas filiowy ? ;O takic rzeczy to jezscze nie słyszałam

Hej! Witam sie popoludniowo! Js dzisiaj w biegu od rana, zakupy z dziadkiem, bo biedny sam juz nie ogarnia. Pozniej bylam sama w sklepie i nakupilam kilka szerszych bluzek na ukrycie brzuszka :D do prenatalnych jeszcze chce sie czaic :) a tak to bez zmian :) u mnie 10+5 i czekam z ustesknieniem na usg :)

Kochana lecimy co do dnia razem :D ciekawe czy na porodówke też razem popedzimy :D czy się pozmieniają terminy
 
Z tego co się niby pozmieniało to 400mg :)
Z magnezem jest tak to się bierze ile potrzeba jego się nie da przedawkowac bo się wysikuje także to najmniejszy problem :) nie w kazdym wypadku przyjmuje się dawki z wytycznymi to też juz inna bajka :)



A dlaczego kazał odswtaić kwas filiowy ? ;O takic rzeczy to jezscze nie słyszałam



Kochana lecimy co do dnia razem :D ciekawe czy na porodówke też razem popedzimy :D czy się pozmieniają terminy
O widzisz, nawet nie wiedzialam, ze co do dnia [emoji14] z tym, ze ja podaje termin z usg, bo z om.mam 8 dni roznicy az! Mozliwe, ze u mnie sie zmieni, bo lekarz mowil, ze czesto jak jest taka roznica w wieku ciazy, to pozniej dzieciaczki nadrabiaja i termin jest blizszy temu z om :) ale mi to jedno kiedy, wazne ze wogole :D
 
O widzisz, nawet nie wiedzialam, ze co do dnia [emoji14] z tym, ze ja podaje termin z usg, bo z om.mam 8 dni roznicy az! Mozliwe, ze u mnie sie zmieni, bo lekarz mowil, ze czesto jak jest taka roznica w wieku ciazy, to pozniej dzieciaczki nadrabiaja i termin jest blizszy temu z om :) ale mi to jedno kiedy, wazne ze wogole :D

Dokładnie :D u nas póki co równo juz z om :) ale zobaczymy w pt
 
Dziewczyny ja gotowa na testowanie xD byle te plamienia minely i dzialamy z mężem i obym jak najmniej tych testow zuzyla ;p

1527086905254.jpg
 

Załączniki

  • 1527086905254.jpg
    1527086905254.jpg
    281,5 KB · Wyświetleń: 422
reklama
Do góry