reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

@Anet23 z Twoich wczorajszych wróżb pisało , że jak szybko włosy na nogach odrastają to chłopiec ;D
Ja mam objawy na jedno i drugie i chyba dopiero lekarz mi powie ... ale ja i tak jakos czuje chłopca i moja mama też tak mówi ,kiedyś marzyłam dziewczynke , a teraz to już mi się marzy urodzić byle zdrowe ;D

Ojeju ale bede sie cieszyc jak bedzie chlopiec :) w 7 niebie bede :D juz sie wlasnie nie moge doczekac aby poznac plec ale to jeszcze przynajmniej miesiac musi minac. Ty zawsze mozesz miec drugie plci przeciwnej ;) my na 4 raczej sie nie zdecydujemy
 
reklama
Ja też biore Pregne plus i magnez .. Mój lekarz nic nie mówił że za wcześnie , tylko kazał odstawić kwas foliowy bo Pregna ma go w składzie
 
Hej! Witam sie popoludniowo! Js dzisiaj w biegu od rana, zakupy z dziadkiem, bo biedny sam juz nie ogarnia. Pozniej bylam sama w sklepie i nakupilam kilka szerszych bluzek na ukrycie brzuszka :D do prenatalnych jeszcze chce sie czaic :) a tak to bez zmian :) u mnie 10+5 i czekam z ustesknieniem na usg :)
 
Aktualnie przebywam u rodziców na Mazurach.. tutaj ten lekarz jest oceniany jako najlepszy.. Nie wiem co mam już robić. Po prostu przykro mi.
Czekam teraz za mamą jak wróci z pracy. Może ona mi coś doradzi:(
Byłam w szoku , że tak mnie potraktował bo ten sam lekarz przyjmował mnie w szpitalu i był naprawdę miły.. chociaż pytał kilka razy czy chce utrzymać tą ciąże.
Ehh niepełnosprawne mamy traktuje się okropnie :(
A w jakim miescie. Bo moje rejony
 
Ja łykam witaminy, dupka, osobno omega3, magnez i czasem no spa.

Jeszcze godzina pracy i do domku uhhhh jak mi się chce położyć....
 
reklama
Do góry