reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

U mnie jest tak że od razu zatrzymują na 5dni na obserwacje.. wiec tak mnie nie zbada.
11 czerwca mam wizytę w Warszawie u ginekologa.. pozostaje mi zatem czekać i każdego dnia modlić się o to by wszystko było dobrze..
Ja bym poszla prywatnie na twoim miejscu. Szczegolnie ze masz skomplikowana ciaze. Ja w poprzedniej ciazy chodzilam na nfz i ginekolog tak mbie badal ze krwotoku dostalam
Nigdy wiecej na nfz
 
reklama
U mnie jest tak że od razu zatrzymują na 5dni na obserwacje.. wiec tak mnie nie zbada.
11 czerwca mam wizytę w Warszawie u ginekologa.. pozostaje mi zatem czekać i każdego dnia modlić się o to by wszystko było dobrze..

Dopiero 11tego... a moze próbuj w innym szpitalu albo dzwoń po innych ginach ... ja to nie wiem afere bym zrobiła , żeby matce usg nie zrobic wrrrr
 
@Anet23 z Twoich wczorajszych wróżb pisało , że jak szybko włosy na nogach odrastają to chłopiec ;D
Ja mam objawy na jedno i drugie i chyba dopiero lekarz mi powie ... ale ja i tak jakos czuje chłopca i moja mama też tak mówi ,kiedyś marzyłam dziewczynke , a teraz to już mi się marzy urodzić byle zdrowe ;D
 
Jestem po szpitalu babcie diagnozuja pod kątem udaru niedokrwiennego, ma lekki paraliż lewej strony. Jak mnie zobaczyła od razu się ucieszyła I rozmawiała ze mną bardzo logicznie nawet pytała się o mojego synka. Jestem trochę spokojniejsza mam nadzieję że ten paraliż się cofnie... uff co za dzień...
 
Dziewczyny z tymi suplementami najważniejsze jest żeby przyjmować dawki zgodnie z wytycznymi PTG odnośnie prowadzenia ciąży fizjologicznej, pamiętajcie też o magnezie! Powinnyśmy przyjmować min 200mg a chyba żaden suplement go tyle nie ma!
 
Hej dziewczynki powiem Wam coś....ALE MI SIĘ NIC NIE CHCE.....masajra jakaś
Mam to samo..., a zęby na mnie patrzą :D. Rano aż się popłakałam jak zobaczyłam ile mam roboty nowej :(.
Dziewczyny czy i jakie witaminy w ciazy bierzecie?
emoji6.png

Ja w okresie starania sie actifolin 0,4, teraz Pregne Plus.
Pregna plus, kwas foliowy 5mg, duphaston, acard no i euthyrox:)
Ovarin reguluje hormony lepsze jajka ponoć sa , inozytol fajnie działa ja bym powiedzmy paczke zjadła zamiast femibionu chociaz ja brałam i witaminy metylowane wtedy i to , ale to różnie biorą potem piłam miovarian , ja hormony miałam w normie wszystkie ale jednak coś musiało zrobić swoje :) ja jadłam tez przed zajściem to suplement :)
Ja brałam Femibion tez kiedyś , ale jednak prenatal dla mnie lepszy skłąd ma cholinę przede wszystkim jak mało który :) no pewnie , że przyniesie :)
Mi za to kazała pic Inofem, podobno lepszy tylko to rozrabianie z wodą.... nie zawsze pamiętałam. Tabletki wygodniejsze ;)
Mam ciąże zagrażająca poronieniem- wypis ze szpitala. Do przechodni miałam zgłosić się w ciągu 14dni. Do tego jestem osoba niepełnosprawna. Zadzwoniłam dzisiaj do przechodni i pielęgniarka kazała mi przyjść przed 14tą. Jestem na miejscu. Lekarz na to „ Ja Pani z marszu nie przyjmę. Proszę przyjść sobie jutro i się zarejestrować. Mnie to nie interesuje, co Pani jest. Było trzeba dzwonić wcześniej”
Wizytę miałabym jutro u lekarza który wcześniej badaniem sprawił że krwawiłam. Nie pójdę do niego :(
Powiedziałam że sobie poradzę. I trzasnęłam drzwiami. Lekarz do 15ej siedzi i nic nie robi bo nie ma żadnej pacjentki.

Teraz siedzę i płacze tak bardzo boje się o moje dziecko..;(
A prywatnie nie poszłabyś gdzieś?
Nie denerwuj się, wszystko będzie dobrze. A coś się dzieje? Jak jutro się zarejestrujesz to kiedy będziesz miała wizytę? Przecież przy ciąży zagrożonej powinnaś być pod szczególną opieką. Co za konował jeden :mad:
Ja jestem w 12 tyg .tez chcialam kupic 2 ale w aptece mowily ze lepiej jeszcze 1 brac
Bo nie powinno brać się full opcji za wcześnie. Mi kazała na pierwszej wizycie odstawić nawet Pregna plus. Powiedziała ze po 12 tym tygodniu mam brać. Ale brałam mimo wszystko skoro brałam już przed zajściem tylko co drugi dzień. Nie wiem o co chodzi, może co za dużo to tez nie zdrowo!?
Jestem po szpitalu babcie diagnozuja pod kątem udaru niedokrwiennego, ma lekki paraliż lewej strony. Jak mnie zobaczyła od razu się ucieszyła I rozmawiała ze mną bardzo logicznie nawet pytała się o mojego synka. Jestem trochę spokojniejsza mam nadzieję że ten paraliż się cofnie... uff co za dzień...
To dobre wieści! Super. Nie będzie źle, trochę rechabilitacji i będzie ok. Bardzo się cieszę :)
 
Ja biorę kwas foliowy, dupka (w sumie schodzę z niego), acard i czasem aspargin jak sobie przypomnę.

Jak mnie już brzuch kluje, dobrze że zaraz koniec zmiany, a muszę jeszcze do sklepu wejść, i w donu usiąść do tych godzin niezrobionych, Ajj
 
Dziewczyny z tymi suplementami najważniejsze jest żeby przyjmować dawki zgodnie z wytycznymi PTG odnośnie prowadzenia ciąży fizjologicznej, pamiętajcie też o magnezie! Powinnyśmy przyjmować min 200mg a chyba żaden suplement go tyle nie ma!

W poprzednich ciazach zadnych witamin nie bralam, nawet lekarka nie kazala :) i wszystko bylo ok.
 
reklama
Mam to samo..., a zęby na mnie patrzą :D. Rano aż się popłakałam jak zobaczyłam ile mam roboty nowej :(.

Pregna plus, kwas foliowy 5mg, duphaston, acard no i euthyrox:)

Mi za to kazała pic Inofem, podobno lepszy tylko to rozrabianie z wodą.... nie zawsze pamiętałam. Tabletki wygodniejsze ;)

A prywatnie nie poszłabyś gdzieś?
Nie denerwuj się, wszystko będzie dobrze. A coś się dzieje? Jak jutro się zarejestrujesz to kiedy będziesz miała wizytę? Przecież przy ciąży zagrożonej powinnaś być pod szczególną opieką. Co za konował jeden :mad:

Bo nie powinno brać się full opcji za wcześnie. Mi kazała na pierwszej wizycie odstawić nawet Pregna plus. Powiedziała ze po 12 tym tygodniu mam brać. Ale brałam mimo wszystko skoro brałam już przed zajściem tylko co drugi dzień. Nie wiem o co chodzi, może co za dużo to tez nie zdrowo!?

To dobre wieści! Super. Nie będzie źle, trochę rechabilitacji i będzie ok. Bardzo się cieszę :)

Aktualnie przebywam u rodziców na Mazurach.. tutaj ten lekarz jest oceniany jako najlepszy.. Nie wiem co mam już robić. Po prostu przykro mi.
Czekam teraz za mamą jak wróci z pracy. Może ona mi coś doradzi:(
Byłam w szoku , że tak mnie potraktował bo ten sam lekarz przyjmował mnie w szpitalu i był naprawdę miły.. chociaż pytał kilka razy czy chce utrzymać tą ciąże.
Ehh niepełnosprawne mamy traktuje się okropnie :(
 
Do góry