reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Dziwny lekarz. Jak w tak wczesnej ciazy mozna plec określić. U każdego dziecks na tym etapie kikut wystaje. Mi lekarz w 20 tyg powiedział.
Wcale nie dziwny. Dobry lekarz z dobrym sprzetem moze widziec na wczesnym etapie, ale nigdy nie daje 100% gwarancji. Wiele kobiet na prenatalnych miedzy 11-12 tyg poznaje płeć.
 
reklama
Dziwny lekarz. Jak w tak wczesnej ciazy mozna plec określić. U każdego dziecks na tym etapie kikut wystaje. Mi lekarz w 20 tyg powiedział.
Prowadzi mojej przyjaciółce druga ciaze (obie dziewczynki) i w okreslaniu plci byl bardzo 'ostrozny', powiedzial Jej ok 18/20 tc. Na wizycie mi pokazal, spytal "czy to widze" i dodal, ze to niepewne [emoji4]. Wiec myśle, określanie Go przez to mianem 'dziwny' nie pasuje.
Pozrawiam [emoji5]
 
Witam kolejne mamy [emoji4]ale nas dużo [emoji4] super .
Ja ja niestety kojarzę tylko po avatarach bo kojarze z nickiem tak ciężko mi polapac kto jest kto .

Ja myślę ze 9 też już będę wiedzieć czy synus czy córcia bo lekarz ma mega sprzęt chyba ze się zasloni porządnie [emoji4] mam nadzieję ze dzidzia zdrowo rośnie [emoji4]
 
Wcale nie dziwny. Dobry lekarz z dobrym sprzetem moze widziec na wczesnym etapie, ale nigdy nie daje 100% gwarancji. Wiele kobiet na prenatalnych miedzy 11-12 tyg poznaje płeć.
Otóż to! Dziękuje [emoji5] ja Go znam, ufam i nir uwazam za dziwnego.
A poza tym jak dodalam, pleć nie jest dla mnie najważniejsza.
Pozdrawiam Cie [emoji11]
 
Wcale nie dziwny. Dobry lekarz z dobrym sprzetem moze widziec na wczesnym etapie, ale nigdy nie daje 100% gwarancji. Wiele kobiet na prenatalnych miedzy 11-12 tyg poznaje płeć.
Ja bym na tak wczesnym etapie nie brała pod uwagę bo moze soe jeszcze zmienic. Znam takie przypadki
 
reklama
Do góry