reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Witam kolejne mamy [emoji4]ale nas dużo [emoji4] super .
Ja ja niestety kojarzę tylko po avatarach bo kojarze z nickiem tak ciężko mi polapac kto jest kto .

Ja myślę ze 9 też już będę wiedzieć czy synus czy córcia bo lekarz ma mega sprzęt chyba ze się zasloni porządnie [emoji4] mam nadzieję ze dzidzia zdrowo rośnie [emoji4]
Ktory tydzien? Z tego co zdążylam wyhaczyc 13tc? [emoji5] masz jakies przeczucia? Moze juz Ci nadmieni co będzie!
 
reklama
Ktory tydzien? Z tego co zdążylam wyhaczyc 13tc? [emoji5] masz jakies przeczucia? Moze juz Ci nadmieni co będzie!
Kochana u mnie leci 11 jak w paseczku na dole [emoji4] 2 czerwca mam prenatalne e w klinice a 9tego u mojego kochanego doktora i u niego raczej juz bede wiedzieć na prawie pewniaka [emoji4] ma wiele lat doświadczenia i sprzęt co malo kto taki ma więc myślę ze coś szepnie wtedy będzie 14 tydzien leciał [emoji4]
 
Moj to ostrozny nigdy nie mowi nic do przodu chyba ze zle rzeczy jakie maga byc. Plec to na pewno powie na polowkowym tak jsk w poprzedniej ciazy.
 
Moj to ostrozny nigdy nie mowi nic do przodu chyba ze zle rzeczy jakie maga byc. Plec to na pewno powie na polowkowym tak jsk w poprzedniej ciazy.
Nie ma jak to straszyć co złego moze byc [emoji6]
Każdy lekarz jest inny wiadomo zależy od podejscia i co komu odpowiada [emoji4]
Ja akurat mam lekarza z najwyższej półki i ufam mu bardzo wiem ze jak cos powie to tak jest [emoji4] doświadczeni lekarze poznają płeć nie tylko po tym czy jest siusiak czy nie patrza na wszelakie parametry ale to też jak mówię sprzęt tutaj dużo robi [emoji4]
Serio na prenatalnych zawsze mówią na 90% co będzie [emoji4] ale jak tu chyba wszystkie mysla mało istotne byle szczęśliwie donosić zdrowe [emoji4]
 
Kochana u mnie leci 11 jak w paseczku na dole [emoji4] 2 czerwca mam prenatalne e w klinice a 9tego u mojego kochanego doktora i u niego raczej juz bede wiedzieć na prawie pewniaka [emoji4] ma wiele lat doświadczenia i sprzęt co malo kto taki ma więc myślę ze coś szepnie wtedy będzie 14 tydzien leciał [emoji4]
Muszę się nauczyć tego forum [emoji85] pierwszy dzień tutaj.
Sprzęt to podstawa! Ja na prenatalnych bylam u mojego, na połówkowe juz jade do kliniki.
Wiadomo, ze plec to nie najwazniejsza sprawa, ale baby jak to baby [emoji16]
 
Muszę się nauczyć tego forum [emoji85] pierwszy dzień tutaj.
Sprzęt to podstawa! Ja na prenatalnych bylam u mojego, na połówkowe juz jade do kliniki.
Wiadomo, ze plec to nie najwazniejsza sprawa, ale baby jak to baby [emoji16]
Ja na razie zachwycona ze mi dZisiaj pomachala dzidzi [emoji16] i wszystko mi jedno hehe ale ciekawa jestem normalne [emoji4]
 
Dziewczyny a czy wszystkie z Was idą na te prenatalne , genetyczne ? W pierwszej ciąży nikt mi go nawet nie zaproponował więc teraz sama nie wiem co mam robić
 
Nie ma jak to straszyć co złego moze byc [emoji6]
Każdy lekarz jest inny wiadomo zależy od podejscia i co komu odpowiada [emoji4]
Ja akurat mam lekarza z najwyższej półki i ufam mu bardzo wiem ze jak cos powie to tak jest [emoji4] doświadczeni lekarze poznają płeć nie tylko po tym czy jest siusiak czy nie patrza na wszelakie parametry ale to też jak mówię sprzęt tutaj dużo robi [emoji4]
Serio na prenatalnych zawsze mówią na 90% co będzie [emoji4] ale jak tu chyba wszystkie mysla mało istotne byle szczęśliwie donosić zdrowe [emoji4]
Moj tez jest doświadczony .ordynator ale nie wychyla sie nigdy z plcia. Za to szyjke mi mierzy usg przy kazdej wizycie
 
reklama
Moj tez jest doświadczony .ordynator ale nie wychyla sie nigdy z plcia. Za to szyjke mi mierzy usg przy kazdej wizycie
Też kiedyś mialam lekarza ordynatora po 2 kolejnych poronieniach podziękowałam takz e to wcale nie tak ze ordynator to ma full wiedzy
Mierzenie szyjki usg to podstawa [emoji4]
Ciekawe czy jakbyś zapytała to by Ci nie powiedział co podejrzewa może po prostu nie chce mu się dobrze poszukać i temu bo czasami i tak jest w 13 tyg to widać niektóre ruchy pierwsze czują nawet [emoji4]
 
Do góry