reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

@Dagaa11 a nie masz zadnej wizyty w miedzyczasie? Zaraz zacznac zmniejszac sie mdlosci;) ale spoko loko bedzie pieknie:) mi troche wrocil apetyt właśnie ale czasem odczuwam to uczucie mdlosci, czuje ze jest ok ale wszystkiego dowiem sie w pt:) Tobie tez zleci:*
No właśnie nie mam :/ dlatego myslalam o tym detektorze, ale kurcze znowu boje sie, ze nie znajde i bede swirowac jeszcze bardziej [emoji14]
Nie mam zamiaru isc na byle jaka wizyte, bo jak juz pisalam wczesniej, lekarzy na nfz mamy pozal sie Boże... Bede czekac cierpliwie a jak cos sie bedzie dziac, to albo IP, albo prywatnie :)
 
reklama
U mnie TP 31 grudzień to się zdążymy w święta objeść pyszności I można jechać rodzić :D
 
Rodziłaś tutaj, czy w Polsce? Bo właśnie tego się boję. W tym tygodniu idę do GP i zastanawiam się, jak to będzie :/ w prywatnej klinice byłam potwierdzić ciążę, ale GP mnie nie ominie...
Pierwsza ciaza w pl, trzy poronienia tutaj I to jest pierwsza żywa ciaza jaka tutaj mam.
 
Mam 27 lat, to moja pierwsza ciąża. Jestem w 11tc +5 dni.
Mam sie dobrze, przez drobne plamienie biore luteine, pracuje i póki zdrowie pozwoli praciwać będę. Chociaz nie ukrywam, że drzemki poobiednie są super ;)
Prawdobodobnie bedzie synek, ale jeszcze się nie nastawiam. Imion nie mam wybranych, ale mysle, ze Wasze posty mnie natchną. [emoji4]
 
Mam 27 lat, to moja pierwsza ciąża. Jestem w 11tc +5 dni.
Mam sie dobrze, przez drobne plamienie biore luteine, pracuje i póki zdrowie pozwoli praciwać będę. Chociaz nie ukrywam, że drzemki poobiednie są super ;)
Prawdobodobnie bedzie synek, ale jeszcze się nie nastawiam. Imion nie mam wybranych, ale mysle, ze Wasze posty mnie natchną. [emoji4]
Skad wiesz ze synek bedzie przeczucie?
 
reklama
Lekarz powiedzial 18.05 na wizycie, ja tez TO widzialam [emoji16]
Gdzies tam w przekonaniu byla dziewczynka, wiadomo, jak to u kobiet, ale najwazniejsze, aby bylo zdrowe!
Dziwny lekarz. Jak w tak wczesnej ciazy mozna plec określić. U każdego dziecks na tym etapie kikut wystaje. Mi lekarz w 20 tyg powiedział.
 
Do góry