reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

@Dagaa11 a nie masz zadnej wizyty w miedzyczasie? Zaraz zacznac zmniejszac sie mdlosci;) ale spoko loko bedzie pieknie:) mi troche wrocil apetyt właśnie ale czasem odczuwam to uczucie mdlosci, czuje ze jest ok ale wszystkiego dowiem sie w pt:) Tobie tez zleci:*
 
reklama
Gratuluje wszystkim udanych wizyt :*
Ja znowu zaczynam sie nakrecac, do prenatalnych jeszcze rowne 2 tygodnie... Chcialabym juz wiedziec, czy wszystko dobrze
Dlatego ja poszłam na byle jaką wizytę żeby się nie gnębic wiec polecam jak macie mozliwosc wizyta trwała 3 min ale wiadomo nie miałam oczekiwań większych w przychodni ważne ze dzidzia rośnie i serduszko bije a macha jak szalona haha teraz mam w piątek u nowej doktor potem 2 i 9 prenatalne i potem nie wiem [emoji4] ale ważne żeby skończyć I trym może ciut lżej będzie [emoji4]
 
Ja dziś rano dostałam plamienia... Panika i płacz. Wskoczyłam w ciuchy i do szpitala na izbę. Panie szybko mnie wzięły. Na szczęście to plamienie implantacyjne (tak sobie myślę że dopiero?) że niby łożysko się wgryza w ściany macicy i to dlatego. A młode po prostu tańczyło... Machało rączkami i nóżkami. I dziś teoretycznie miałam zacząć 10 tydzień a z USG wyszło 10+6 dni. Serducho wali. Niesamowite... Płakać mi się chciało z tych emocji. Lekarka jak zobaczyła mnie taką emocjonalnie rozjechaną i zasmarkaną to powiedziała że ten mały człowiek ma się dużo lepiej niż mama :) Czuję ulgę ;)
 
Ja dziś rano dostałam plamienia... Panika i płacz. Wskoczyłam w ciuchy i do szpitala na izbę. Panie szybko mnie wzięły. Na szczęście to plamienie implantacyjne (tak sobie myślę że dopiero?) że niby łożysko się wgryza w ściany macicy i to dlatego. A młode po prostu tańczyło... Machało rączkami i nóżkami. I dziś teoretycznie miałam zacząć 10 tydzień a z USG wyszło 10+6 dni. Serducho wali. Niesamowite... Płakać mi się chciało z tych emocji. Lekarka jak zobaczyła mnie taką emocjonalnie rozjechaną i zasmarkaną to powiedziała że ten mały człowiek ma się dużo lepiej niż mama :) Czuję ulgę ;)
Dobrze, że wszystko ok ;)
 
Witaj @Patiii91 czyżbyś też miała termin na koniec grudnia tak samo jak ja;). Dziewczyny gratuluję udanych wizyt:D @martakratka zmykaj na l4 Twoje zdrowie I fasolki najważniejsze :) ... No właśnie nikt medalu Ci za pracę nie wręczy. Jestem tego samego zdania. Ja dziś byłam u kosmetyczki na oczyszczaniu twarzy Ale mam lekkie harakiri na twarzy:-D:-) :)
 
reklama
Witaj @Patiii91 czyżbyś też miała termin na koniec grudnia tak samo jak ja;). Dziewczyny gratuluję udanych wizyt:D @martakratka zmykaj na l4 Twoje zdrowie I fasolki najważniejsze :) ... No właśnie nikt medalu Ci za pracę nie wręczy. Jestem tego samego zdania. Ja dziś byłam u kosmetyczki na oczyszczaniu twarzy Ale mam lekkie harakiri na twarzy:-D:-) :)
Dokładnie termin mam na 29 grudnia więc święta będziemy mieli jedyne w swoim rodzaju, bo na szpilkach każdy z Nas będzie siedział. Rodzina przyleci do Nas i Święta będą zwariowane :)
 
Do góry