reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie, ale ja średnio raz na 2/3 dni do Was zaglądam i Was podczytuję. Nie wiem, czy robię dobrze, bo za każdym razem mam lekki żal do losu, że nie jestem na Waszym miejscu już teraz... Wam rosną brzuszki, dyskutujecie o swoim samopoczuciu w ciąży, o jakichś zakupach... A ja? Ja jeszcze plamię po zabiegu, chociaż już mnie nic nie boli i to jest jedyny plus. Z utęsknieniem czekam już jednak na kolejną miesiączkę, zielone światło i dalej magiczne dwie kreseczki na teście. I wkur***na jestem strasznie, że muszę to wszystko zaczynać od nowa zamiast dalej być Grudniową Mamą, jak Wy.
Wybaczcie mi, ale dzisiaj mam słabszy dzień :-(
Hej, wiem co czujesz ja też jeszcze plamie po zabiegu... I w sumie to nie wiem po co sie tu zarejestrowałam ale wchodze czytam i sie dołuje tym bardziej ze ja juz chyba nie bede próbowała bo gdyby sie znow tak samo skończyło to nie wiem czy dalabym eade znow to przechodzić.
 
Hej
Niedziela zleciała leniwie, i już nawet nie wiem kiedy a trzeba już iść spać jutro 5;30 pobudka i na 9 mam lekarza. Muszę sobie na kartce zapisać o co mam zapytać bo skleroza u mnie straszna.

Ja przy córce używałam tylko oryginalnych pampersow, dady przemakaly, tych z Lidla nie próbowałam, w szpitalu jeszcze dobre były happy.
Ubranek nie mam, wszystko w zeszłym roku sprzedałam, z siostrą po jej córce i mojej zebraliśmy ciuszki i wszytko wyprzedane. Siostra nie chce mieć już więcej dzieci a ja twierdziłam że tak szybko nie będę w ciąży, a taka ilość ubranek Napewno się nie przyda, córka nawet w połowie nie chodziła.
A tu kilka miesięcy później u mnie niespodzianka.
No nic jak już będę wiedzieć jaka płeć to będę komentować wyprawkę na nowo, ale Napewno już nie w takiej ilości [emoji4]
Jedyne co nie sprzedałam to łóżeczko więc już odchodzą koszta [emoji1]
 
@Ewelina1406 ktowy u Ciebie tc? Ja bym na pewno rano zadzwonila do ginekologa moze niech Cie przyjmie i zobaczy czy wszystko ok, to bylo plamienie czy krew? Czysta czy jakies niteczki? Ja bym na pewno sie zestresowala ale jak nic oprocz tego sie nie dzieje, bole , wiecej plamien to pewnie wszystko ok ale rano zdecyduj czy konsultowac czy spokojnie czekac. Ja jestwn w 12 tc i wspolzylismy 3 razy:D bardzo delikatnie , nic sie potem nie dzialo wiec z doswiadczenia nie pomoge ale staraj sie byc spokojna:*
 
Ewelina ja bym to skonsultowala z lekarzem.

Tak, znam sroke i jej przeglądy kosmetyków. Super, że jest taka osoba i blog. Nie spodziewałam się jaki syf potrafią sprzedawać pod nazwą "kosmetyki dla niemowląt"... brrr

Porcelana... nauczysz się z tym żyć... Nie będzie łatwo, ale z czasem będzie lepiej. Ja po pierwszym poronieniu, gdy byliśmy w kościele i okazało się, że będą chrzty ucieklam z płaczem. Każda ciąża dookoła bardzo bolała. Na dodatek przez pracę miałam styczność z noworodkami. Mój szef myślał, że nie wrócę do pracy, ale dałam radę. Jakoś to dzwignelam, nie wiem jak, po prostu trzeba było żyć dalej. Trzymaj się ciepło i wierzę, że już niedługo zobaczysz 2 kreseczki.
 
Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie, ale ja średnio raz na 2/3 dni do Was zaglądam i Was podczytuję. Nie wiem, czy robię dobrze, bo za każdym razem mam lekki żal do losu, że nie jestem na Waszym miejscu już teraz... Wam rosną brzuszki, dyskutujecie o swoim samopoczuciu w ciąży, o jakichś zakupach... A ja? Ja jeszcze plamię po zabiegu, chociaż już mnie nic nie boli i to jest jedyny plus. Z utęsknieniem czekam już jednak na kolejną miesiączkę, zielone światło i dalej magiczne dwie kreseczki na teście. I wkur***na jestem strasznie, że muszę to wszystko zaczynać od nowa zamiast dalej być Grudniową Mamą, jak Wy.
Wybaczcie mi, ale dzisiaj mam słabszy dzień :-(
Kochana, wiem co czujesz bo przezylam to samo.. tez miałam byc Grudniowką no ale niestety sie nie udalo. I jak widzisz sama tez podczytuje dziewczyny. Ale nie ma juz co gdybac tylko czekac na zielone swiatlo (ja w koncu nie czekałam na @.. jakos po 3 tyg od poronienia zaczelismy dzialac). Najblizszy cykl bedzie nasz :*
 
Ostatnia edycja:
Trzymam kciuki za wizytujace :*
Ja dziś rozpoczynam 12 tydzień. Również mam wizytę ok. 10.30. Dzisiaj ostatni raz u tego lekarza, zmieniam prowadzącego, idę prywatnie.
Ostatnio na wizycie mi powiedział ze dziecko mniejsze o 1.5 tyg. Wcześniej mówił o granicy 1 tygodnia. I mam dzisiaj mega stresa, czy ciąża się rozwija prawidłowo. :/
No ale nic, liczę na dobre wieści i Wam również takich życzę.
Miłego dnia! ;)
 
reklama
Witam Was wszystkie w poniedzialek :)
Trzymam kciuki za wizyty i czekam na dobre wiesci :)

Hej, wiem co czujesz ja też jeszcze plamie po zabiegu... I w sumie to nie wiem po co sie tu zarejestrowałam ale wchodze czytam i sie dołuje tym bardziej ze ja juz chyba nie bede próbowała bo gdyby sie znow tak samo skończyło to nie wiem czy dalabym eade znow to przechodzić.

Kochana mowilam tak samo ze juz raczej nie bede chciala miec wiecej dzieci a tu 2,5 miesiaca pozniej dwie kreseczki, wszystko zalezy od Boga :) teraz tylko sie modle alby dzidzia sie prawidlowo rozwijala.
 
Do góry