reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Cześć Dziewczyny :) ja też czekam na grudzień :) nurtuje mnie jedna kwestia :) jaki macie pogląd na robienie hybrydy w ciąży? Ja szczerze jak się dowiedziałam że jestem to zdjelam hybrydy i z nich zrezygnowałam. Martwię się chemią i używaniem acetonu. Znam dziewczyny co całą ciąże nosiły ale ja jakoś mam opory :(
Ja robie dalej i nie mam zamiaru rezygnować. Tak samo jak z farbowania włosów. Nie popadajmy ze skrajosci w skrajność [emoji14]
 
reklama
W poprzedniej ciąży w 17 tygodniu poznałam płeć syn się tak do zdjęcia rozkroczył że od razu wiadomo było że to chłopak, pamiętam że ubranka kupowałam dopiero koło 30 tygodnia, za to teraz mam w workach je pochowane i od czasu do czasu sobie oglądam. Chusteczki musiałam mieć nawilżone mocno nie wszystkie mi podpasowały. A z pampersami mam o tyle dobrze że załatwiam prosto z fabryki nie orginalne ale za to tanie. Mój mały nie mógł pampersów orginalnych, strasznie się darł jak mu takie ubierałam po wyjściu ze szpitala musiałam je wyrzucić.
U nas te oryginalne Pampersa to tez masakra.. i to te biale niby delikatniejsze..
 
Hej dziewczyny :)
Próbowałam się trochę wyciszyć w weekend, ale nie ma szansy. Chłopcy dostali jakiegoś kręćka i są nieznośni. Nawet mój mąż ostoja spokoju nie wytrzymał.

Jutro ruszam do pracy po dwutygodniowym L4. Zobaczę jak sytuacja. Chciałam pracować do końca wakacji, ale już się wycofuje z tego pomysłu. Przetrzymalam najtrudniejszy czas senności i mega zmęczenia i gdyby nie gin to bym jeszcze w pracy nie mówiła. 30 maja mam usg genetyczne i jak wszystko będzie ok, to zacznę myśleć o zw. Pewnie tylko będę musiała pomoc w znalezieniu kogoś na moje miejsce.

Co do płci i zakupów to obaj chłopcy ujawnili się już na genetycznym. Ciuszkow troche mam, bo trzymałam dla kuzynki. Cześć oddałam innej. Łóżeczko oddałam dzień przed pozytywnym testem. Tak bardzo się nie spodziewaliśmy tej ciąży. Test to miała być tylko formalność przed świętami, by móc na luzie wypić drinka, a wiedzieliśmy, że była wątpliwa sytuacja. W przeciwnym razie nawet bym to nie robił a ;) Ciuszki dla dziewczynki odkłada mi przyjaciółka. Myślę, że już na kolejnym usg poznamy płeć, a jak nie to trudno.
 
Ja kupowanie ubranek, bujaczka, poscieli itp zaczne oczywiscie jak poznam plec :) jesli bedzie dziewczynka to troche ubranek jeszcze mi zostalo ale jesli chlopiec to wszystko od zera :) pampersy my uzywamy z biedronki ale nie te fioletowe bo ich nie lubie, husteczki tez nadal uzywamy :) co do plynu to u nas tylko johnsons baby 3w1 i kiedys sluchalam w radiu ze wlasnie te sa najlepsze dla nowonarodzonych :D
 
Ja już rozglądam się za cennikiem całej wyprawki. Wszystko muszę od zera kompletowac. Także patrzę, porównuję itd :)
 
Ja kupowanie ubranek, bujaczka, poscieli itp zaczne oczywiscie jak poznam plec :) jesli bedzie dziewczynka to troche ubranek jeszcze mi zostalo ale jesli chlopiec to wszystko od zera :) pampersy my uzywamy z biedronki ale nie te fioletowe bo ich nie lubie, husteczki tez nadal uzywamy :) co do plynu to u nas tylko johnsons baby 3w1 i kiedys sluchalam w radiu ze wlasnie te sa najlepsze dla nowonarodzonych :D
Tez polecam te pampki - dady zielone ;-) i chusteczki z tej serii
 
Hej mamusie mam pytanie w czerwcu ide na wesele i jestem taka blada szczegolnie nogi ze poprostu masakra i zastanawiam sie nad opalaniem natryskowym tylko nie wiem czy w ciazy mozna?
Co do wyprawki to tak jak pisałam wcześniej juz bym chetnie wszystko miala kupione ale jednak chcialabym wiedziec czy rozowe czy niebieskie
 
reklama
Czytalyscie dziewczyny kiedyś blog srokao, kobieta analizuje składy różnych kosmetyków m in. dla dzieci ja używam akurat rossmanowskich produktów chusteczek żelu do mycia one
maja sklad w miarę ok, ale nie które produkty to aż szkoda gadać, może Was to zainteresuje. Co do wyprawki mam bardzo dużo rzeczy po synku, jeśli okaże się że będzie córka posprzedaje te I kupię inne teraz jestem mądrzejsza po 1 dziecku I moja wyprawka będzie O 1/3 mniejsza;) A jeśli chodzi o pampki to u nas w użyciu pampers zielone, próbował am Dade Ale młody jape darl jak mu je zakladlam :laugh2::laugh2:
 
Do góry