reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Usg z ktorego lekarz bierze wymiary i robi wywiad z pacjentką (wiek, waga, kraj pochodzenia) i na podstawie tego wylicza prawdopodobienstwo roznych wad genetycznych, test pappa nie jest konieczny ;-)
Ja jestem umowiona na 5.06 i powoedzidli mi w szpitalu, ze to komplet. Ale moze to dlatego ze mam z NFZ, ze wzgledu na wiek.
 
reklama
Bardzo przykry dzień:( Nie ma nawet słów które można by w takiej sytuacji napisać. Ściskam Was wszystkie bardzo mocno!

I teraz jestem tylko jeszcze bardziej zła że Ci pierd*** lekarze nie chcą robić Usg. Jaka jest pewność że maluszek się rozwija.
Umówiłam się na poniedziałek i już zaczynam się bać...
Chociaż mam wrażenie że brzuszek mi rośnie więc trzeba być dobrej wiary:)
 
Dziewczyny, mam inne wiesci niz takie ktorych bym sie spodziewała. Ciaza przestala sie rozwijac 2 tyg temu. W poniedziałek ide do szpitala. Nie wiem jak sobie z tym poradze...

Nie nie nie! przeciez juz raz dzidzius sie schowal jesli dobrze pamietam, moze to jakis blad?
 
Ja jestem umowiona na 5.06 i powoedzidli mi w szpitalu, ze to komplet. Ale moze to dlatego ze mam z NFZ, ze wzgledu na wiek.
No to moze ;-) ja robilam dobrowolnie pappa i dodatkowo placilam i musialam jechac tego samego lub nastepnego dnia najlepuej co usg mialam zeby te pomiary i wyniki z krwi byly z tego samego czasu mniej wiecej
 
Dziewczyny wiem i rozumiem Wasz stres związany z tym co właściwie od początku dzieje się na tym forum. To zawsze są niezwykle przykre i dramatyczne historie. Wiele z nas to przeżyło, często nie jeden raz...
Nie pozwólcie jednak aby strach Wami zawładnął. Odetchnijcie trochę jeśli jest to Wam potrzebne i wracajcie z dobrymi słowami :)
 
Alexa i Patuska bardzo mi przykro!


Dziewczyny mam jutro na 14.05 i najzwyklej w swiecie boje sie!!! Co to bedzie?
Mam nadzieje ze maluch rosnie zdrowo!
Miala tu juz ktoras prenatalne?
Czy ide na pierwszy strzał?

Nowe mamuski Witam! Rozgoscie sie :*
 
Darina 14 05 to godzina? Myslalam ze 14 maj i ze cos sie pomylilo chyba nikt nie mial jeszcze prenatalnych :D ja za tydz w pt a widze ze jestes pare dni przede mna, lekarz zaproponowal taki termin? Mi polecił koniec 12 tyg, a ostatnio kiedy bylas i ile mial maluch? Na pewno bedzie dobrze:) tylko na spokojnie :):*
 
reklama
Darina 14 05 to godzina? Myslalam ze 14 maj i ze cos sie pomylilo chyba nikt nie mial jeszcze prenatalnych :D ja za tydz w pt a widze ze jestes pare dni przede mna, lekarz zaproponowal taki termin? Mi polecił koniec 12 tyg, a ostatnio kiedy bylas i ile mial maluch? Na pewno bedzie dobrze:) tylko na spokojnie :):*
Na 14.05 mam jutro ☺
Ja jestem w Holandii. I tutaj nie jestes w stalym kontakcie z lekarzem. Ginekologa widzialam raz w 5 tyg, drugi mam nadzieje zobacze 13 czerwca ☺
Ostatnio bylam 2 maja to było 9+4 i dzeciatko mialo 3 cm. Tutaj sa polozne..i tak mam duzo szczescia bo zakwalifikowalam sie pod szpital. Pani zapomniala mnie zapisac.. 2 maja.. upomnialam sie w zeszlym tygodniu i tak mi przyznano. Ja mam jutro 11+6.
 
Do góry