reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Mozna znalezc za 2000:D ale to chyba to samo ,u nas NIFTY ale fajnie ze je robisz bedziesz wiedziala na 100 pro wszystko czy tam prawie;) te nasze to ponoc duzo stracha sieją..wlasnie czytalam z 30 min i pierdziele wylaczylam. Jakos trza dotrwac ale najgorsze jak cos bedzie nie tak z tym ryzykiem:/
 
Powodzenia Dziewczyny - żegnam się. Nie dam rady Was czytać. Życzę każdej z Was zdrowej i spokojnej ciazy zaraz szybkiego rozwiązania.
U nas serduszko przestało bic i kropek jest mniejszy o 2 tygodnie.
Fajnie tu było... trzymajcie się!
Strasznie mi przykro :(:(:(. Byłam pewna że rzadna z nas już stąd nie odejdzie :(:(:(. Trzymaj się jakoś....
 
Patuska współczuję bo wiem co czujesz ..
Dlaczego się tak dzieje dlaczego tak wiele z nas to spotyka ...bardzo przykre ... Ja jestem już w domu po zabiegu czuje delikatne ciągnięcia ale ogólnie jest ok . Tylko zaczyna do mnie docierać co się stało :((((
Trzymaj się tez bidulko! Dasz radę, z dnia na dzień będzie mniej bolało.... Przytulam.
 
Na 14.05 mam jutro ☺
Ja jestem w Holandii. I tutaj nie jestes w stalym kontakcie z lekarzem. Ginekologa widzialam raz w 5 tyg, drugi mam nadzieje zobacze 13 czerwca ☺
Ostatnio bylam 2 maja to było 9+4 i dzeciatko mialo 3 cm. Tutaj sa polozne..i tak mam duzo szczescia bo zakwalifikowalam sie pod szpital. Pani zapomniala mnie zapisac.. 2 maja.. upomnialam sie w zeszlym tygodniu i tak mi przyznano. Ja mam jutro 11+6.
Trzymam kciuki za dobre wyniki! Nie denerwuj się ! Musi być tylko dobrze i nie ma innej opcji!
 
reklama
Dziewczyny czy Was też męczą wzdecia? Nigdy ich nie miałam wiec do końca nie wiem czy to one ale jak zjem jakiś mały posiłek to od razu czuje siw pelna a brzuch robi mi się jak w 6 miesiącu. Nie wiem czy to minie wraz z mdlosciami, czy juz tak będzie do konca

Powodzenia na wizytach!
 
Do góry