reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny, mam inne wiesci niz takie ktorych bym sie spodziewała. Ciaza przestala sie rozwijac 2 tyg temu. W poniedziałek ide do szpitala. Nie wiem jak sobie z tym poradze...
Tak bardzo Ci wspolczuje... Ktory to tydzien? Kochana trzymaj sie, wiem, ze teraz ciezko... Ale dasz rade :( tule!
 
Cześć Dziewczyny! Nie będę oryginalna pisząc, że czytałam Was od samego początku, ale bałam się ujawnić wcześniej- jestem po 2 poronieniach. Dzisiaj miałam wizytę u lekarza, 11+1tc. Jak zobaczyłam, że dzidziuś żyje i bryka, słyszałam jego serduszko, to mi tak ulżyło. Mam jednego syna, w maju skończy 4 latka. Sporo dziewczyn się żegnało na forum, każde pożegnanie przeżywałam. Chciałam pocieszyć te dziewczyny, które poroniły, że ja zaszłam w obecną ciążę od razu po poronieniu, miesiączka już nie przyszła. Jakaś dziewczyna pytała o krus, ja jestem na krusie, dostałam drugie zwolnienie na kolejny miesiąc. Za dzień chorobowego płacą 10zł, wypłacane jest jeśli jest się powyżej 30 dni na zwolnieniu, ale w ciąży zwolnienia są długoterminowe, więc to nie problem.
Witaj , mam nadzieję że zostaniesz z nami , spokojnej ciąży [emoji4]
Tak to ja pytałam o KRUS , więc dziękuję bo mam zamiar iść na zwolnienie ale jeszcze troszkę [emoji4]
 
Dziewczyny, mam inne wiesci niz takie ktorych bym sie spodziewała. Ciaza przestala sie rozwijac 2 tyg temu. W poniedziałek ide do szpitala. Nie wiem jak sobie z tym poradze...
Kochana trzymaj się , nie wiem co mam pisać , taki pechowy ten czwartek jakiś . Nie poddawaj się [emoji9]
 
Próbowałam nadrobić Wasze wpisy ale chyba nie dam rady jest ich za duzo A czy któraś z Was jest z Poznania lub okolic?
 
Cześć Wszystkim chciałabym do Was dołączyć aktualnie jestem w 10t6d termin mam na 11 grudnia. Mam 4 letniego syna , współczuję wszystkim którym sie nie udało utrzymać ciąży i trzymam kciuki za pozostałe mamusie , 12 tydzień coraz bliżej wiec mam nadzieje ze nie będzie wiecej smutnuch wiadomości.
Witamy
 
reklama
Dziewczyny, mam inne wiesci niz takie ktorych bym sie spodziewała. Ciaza przestala sie rozwijac 2 tyg temu. W poniedziałek ide do szpitala. Nie wiem jak sobie z tym poradze...
Jeju... Współczuje. tule Cie mocno. A czy cos czulas?jakis bol czy cokolwiek ostatnio? W poniedziałek mam wizyte a wczoraj bolal mnie brzuch. Dzis tyle niemilych wiadomosci i zaczynam sama sie obawiac.
 
Do góry