reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Dziewczyny czy Was też męczą wzdecia? Nigdy ich nie miałam wiec do końca nie wiem czy to one ale jak zjem jakiś mały posiłek to od razu czuje siw pelna a brzuch robi mi się jak w 6 miesiącu. Nie wiem czy to minie wraz z mdlosciami, czy juz tak będzie do konca

Powodzenia na wizytach!
Wzdecia maja prawo nam dokuczac i tez sie z nimi zmagam co raz,mimo ze przed ciaza niemiewam

Zycze Wszystkim wizytujacym DOBRYCH wiesci ❤❤ niech bija serduszka.
 
reklama
Hej. Ciężka noc za mną... Bardzo przeżyłam wczorajsze straty dziewczyn, przypomniało mi się przez co przechodziłam we wrześniu... Przez to wszystko miałam okropne sny, że straciłam dzieciątko... Mam nadzieje, że żadnej z nas już to nie spotka. Też najchetniej od razu dzisiaj pojechałabym sprawdzić, czy serce bije, czy wszystko ok...ale tak jak napisała @Locja nie możemy dać się sparaliżować strachowi...

Miłego dnia wszystkim, udanych wizyt! :*
 
Dziewczyny czy Was też męczą wzdecia? Nigdy ich nie miałam wiec do końca nie wiem czy to one ale jak zjem jakiś mały posiłek to od razu czuje siw pelna a brzuch robi mi się jak w 6 miesiącu. Nie wiem czy to minie wraz z mdlosciami, czy juz tak będzie do konca

Powodzenia na wizytach!
Tak, mam okropne wzdęcia... Ciężko sobie z nimi poradzić :(
 
Już drugi dzień z rzędu zwracam to co rano zjem lub wypije czy to trochę nie za późno 11t4d u mnie dziś. Ostatnio tak miałam ale tylko jednorazowo w 7 albo 8 tygodniu.
 
Już drugi dzień z rzędu zwracam to co rano zjem lub wypije czy to trochę nie za późno 11t4d u mnie dziś. Ostatnio tak miałam ale tylko jednorazowo w 7 albo 8 tygodniu.
Kurde mam podobnie czułam się już dobrze a ten tydzień to masakra tyle razy wymiotowalam niedobrze mi jestem ciagle bez sił jestem a u mnie jest 10t6d
 
U mnie zaczyna się 11 tydz i żadne objawy nie ustępują senność wymioty wzdecia brak sily na cokolwiek ...
Na kiedy macie wyznaczone badania prenatalne? Ja mam na 29 mają będę wtedy 12t4d
 
Mdli mnie od kilku dni.. zrobilam dzis test ale biel :-( echh zarazcie mnie ciaza :d
 
reklama
Cześć.
Ja już po wizycie, założyli mi kartę ciąży, lekarz zbadał, dał skierowanie na kolejne usg które mam zrobić za 4-5 tygodni. Kolejna wizyta 22 czerwca.
Pytał jak się czuje, i mówiłam że pod koniec zmiany w pracy twardnieje brzuch, to zaproponowal mi l4, ale odmówiłam, przy mojej durne umowie wolę się wstrzymać bo mi na tym 3-4 tygodniowym zwolnieniu wypowiedza umowę i leżę i kwicze.

Apropo czy ktoś kiedyś był w takiej sytuacji umowa zlecenie i ciąża, jak to wygląda?

Jeszcze teraz w poniedziałek mam kolejna wizytę u innego lekarza.
 
Do góry