reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Hej dziewczyny:)
Uzywa lub ma zamiar któraś detektora tętna? ja dzis odkupiłam od znajomej, niby można podsłuchiwac od 12 tyg serduszko. ja jeszcze półtora tyg minimum musze poczekać żebym sama mogła podsłuchac :)
Nie polecam od 12tc, tylko się strachu najesz, gdy nic nie usłyszysz. Ja mam, ale zaczęłam cokolwiek słyszeć i rozpoznawać dopiero jakoś w 4/5 miesiącu. Teraz też wcześniej nawet nie użyję.
 
reklama
Jeju... Współczuje. tule Cie mocno. A czy cos czulas?jakis bol czy cokolwiek ostatnio? W poniedziałek mam wizyte a wczoraj bolal mnie brzuch. Dzis tyle niemilych wiadomosci i zaczynam sama sie obawiac.
Mnie cały czas boli brzuch ale na wtorkowej wizycie lekarka uspokoiła mnie ze to normalne
 
Mnie od jakichś 5 dni też boli brzuch... A to podbrzusze, a to brzuch na wysokości pępka tylko bardziej po bokach. Jak kładę się spać to nie wiem w którą stronę mam się położyć bo ciągle coś ciągnie, boli i kłuje.
 
Znikam na razie z forum, przynajmniej na tydzień do usg genetycznego. Wybaczcie dziewczyny ale to za bardzo mnie przestraszyło co się tu dzisiaj zdarzyło.
Ja własnie o tym samym pomyslałam .... w czwartek mam usg prenatalne. do tego czasu chyba musze dac sobie spokój z forum ...
 
Patuska współczuję bo wiem co czujesz ..
Dlaczego się tak dzieje dlaczego tak wiele z nas to spotyka ...bardzo przykre ... Ja jestem już w domu po zabiegu czuje delikatne ciągnięcia ale ogólnie jest ok . Tylko zaczyna do mnie docierać co się stało :((((
 
Dziewczyny, a powiedzcie mi jakie to są te badania prenatalne. To jest samo USG czy coś jeszcze. Szczerze mówiąc jak chciałabym prywatnie się zapisać to nawet nie mam pojęcia o co pytać bo jestem w tym zielona.
 
Patuska, tak mi przykro :-(((


Ja idąc za Julianna, wrócę po prenatalnych. Ciężko mi czytac takie wiadomości, bardzo ciężko.... Trzymajcie się dziewczyny !

Odezwę się po 4.06

Sciskam
 
reklama
Do góry