reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Cześć Wszystkim chciałabym do Was dołączyć aktualnie jestem w 10t6d termin mam na 11 grudnia. Mam 4 letniego syna , współczuję wszystkim którym sie nie udało utrzymać ciąży i trzymam kciuki za pozostałe mamusie , 12 tydzień coraz bliżej wiec mam nadzieje ze nie będzie wiecej smutnuch wiadomości.
 
reklama
Dziewczyny, mam inne wiesci niz takie ktorych bym sie spodziewała. Ciaza przestala sie rozwijac 2 tyg temu. W poniedziałek ide do szpitala. Nie wiem jak sobie z tym poradze...
 
Cześć i czołem nowe brzuszki.

Alexa - współczuję kochana tak bardzo :(:(

Ja dzisiaj sporo stresów, moja mama została zdiagnozowana z przewlekła niewydolnością nerek w 3 stadium.
Dodatkowo cały dzień mnie kłuje w krzyzu I pobolewa w brzuchu.
Nie ma plamien.
Mdli jak głodna.
A do usg jeszcze 7 dni.....
 
reklama
Dziewczyny, mam inne wiesci niz takie ktorych bym sie spodziewała. Ciaza przestala sie rozwijac 2 tyg temu. W poniedziałek ide do szpitala. Nie wiem jak sobie z tym poradze...
Boże co to dzisiaj za fatalny dzien. Nie wiem co powiedziec bardzo bardzo ci współczuję.
 
Do góry