reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Co masz z tym moczem? Moze to jakas lekka infekcja?
Az szkoda gadac. Duzo bakterii, leukocytow, troche krwi. Jutro powtarzam badanie.
Zawsze mialam problemy z ukladem moczowym. A przy pierwszym cieciu przy cewnikowaniu zarazili mnie bakteria, która potem miesiacami leczylam.
 
Czyścili mnie i tak. Po tym jak "poczułam", że to już się stało, to przyszła jeszcze lekarka ręcznie mnie zbadać i zobaczyć, co zostało. Powiedziała, że bardzo ładnie sobie poradziłam i zabieg to tylko czysta formalność dla pewności, że nic nie zostało.
Dzielna kobieta jestes. Przytulam:*
 
Coś mnie zmartwilo. Czasami wychodzi mi kawalek takiej galarwtowatej wydzieliny. Dzisiaj tez po tym stresie. Generalnie wiem ze takie "mokro" to normalne ale taka gesta galaterka??? Wielkosci orzeszka ziemnego. Zmartwilo mnie to. Wizyta za tydzień.
Pojecia nie mam, co to moze byc, ale jak niepodbarwione to raczej mozesz byc spokojna :)
 
Az szkoda gadac. Duzo bakterii, leukocytow, troche krwi. Jutro powtarzam badanie.
Zawsze mialam problemy z ukladem moczowym. A przy pierwszym cieciu przy cewnikowaniu zarazili mnie bakteria, która potem miesiacami leczylam.


Ojejku a krew skad? :( koniecznie powtorz, kiedy masz wizyte?
 
Powiem Wam, że ja przez powloki brzuszne miałam w 8t4d. I wszystko było już ładnie widać i słychać.
Ja wizytuje za 2 dni. Dzis zaczęłam 11 tydzień, brzuch mnie pobolewa, czuje ze juz większy. Mdłości i wymioty nadal.
Jedyne co to piersi bolą mniej, jak u Was z piersiami? Bolą, czy też mniej?
 
reklama
Do góry