reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

No to musialas miec pecha. Ja pobieralam 500 przez rok(bo na tyle.mialam przyznane), w miedzy czasie zmienil mi sie dochod, zaczal przekraczac 800zl, niczego nie zgłaszałam i niczego oddać nie kazali, a bylo to juz dawno (od razu jak 500 + weszlo). Po roku juz nie skladalam wniosku, no bo juz wiedzialam ze przekracza i nie dostAne.
Ale jak sprawdza to bedziesz musiala zwracac.Ale wystarczy ,ze jak urodzi ci sie drugie bo bedziesz skladala na nie. to zobacza ,ze przekroczylo i bedziesz musiala zwrocic. Nawet za kilka lat odezwa sie o zwrot +odsetki.
 
reklama
Dobra, dziewczyny. Jestem już po zabiegu. Bardzo dobrze zareagowałam na leki wyłowujące, po trzech godzinach poczułam niesamowite parcie w brzuchu no i było po wszystkim.
Bolało cholernie, ale już jest dużo lepiej i cieszę się, że jest po wszystkim.
Do domu wracam jutro. Teraz mam czekać na pierwszą miesiączkę i zielone światło od pierwszego cyklu.
Cieszę się, ze już po. A zabieg miałaś, czyścili cie, czy tylko leki dostałaś?
Dziewczynki wszystko ok. Fajny ten lekarz z nfz. Badania mi wszystkie przepisal, zrobil wymaz, zbadal full wersion ;) i poswiecil mi chyba z 45 min. Potraficie z tego zdjecia odczytac wielkosc dzidzi, bo z nerwow zapomnialam zapytac... Przez te nerwy mialam ciśnienie wyższe i kazal badac 3 razy dziennie i zapisywac wyniki...
Super, że wszystko ok. Według mnie na zdjęciu nie ma pomiaru dzidzi. Ale na pewno wszystko ok!
 
Ale jak sprawdza to bedziesz musiala zwracac.Ale wystarczy ,ze jak urodzi ci sie drugie bo bedziesz skladala na nie. to zobacza ,ze przekroczylo i bedziesz musiala zwrocic. Nawet za kilka lat odezwa sie o zwrot +odsetki.

Ale mi nie przekracza te 800 zl to co bym miala zwrocic? Ja juz mam dwojke dzieci :) i na obydwoje mam i skladalam juz dwa razy zawsze bylo ok.
 
Maz tez dostal podwyzke i to dosc duza teraz i tez nigdzie nie zglaszalismy ani zadne pismo nie przyszlo, ostatnio rodzinne nam przekroczylo to przyslali pismo i odbili to co nam przekroczylo.
Po jakim czasie napisza i zarzadaja zwrot . Mnostwo rodzin musialo zwrocic. Oni bardzo szczegolowo teraz sprawdzaja.
 
Dziewczynki wszystko ok. Fajny ten lekarz z nfz. Badania mi wszystkie przepisal, zrobil wymaz, zbadal full wersion ;) i poswiecil mi chyba z 45 min. Potraficie z tego zdjecia odczytac wielkosc dzidzi, bo z nerwow zapomnialam zapytac... Przez te nerwy mialam ciśnienie wyższe i kazal badac 3 razy dziennie i zapisywac wyniki...
Super bardzo sue cieszę ze wszystko ok
 
reklama
Odebralam wyniki czesci badan, jeszcze mi hiv brakuje i czegos tam.

Tak jak sie spodziewalam, za niski cukier i bardzo zle wyniki moczu
 
Do góry