reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Cieszę się, ze już po. A zabieg miałaś, czyścili cie, czy tylko leki dostałaś?

Super, że wszystko ok. Według mnie na zdjęciu nie ma pomiaru dzidzi. Ale na pewno wszystko ok!
Czyścili mnie i tak. Po tym jak "poczułam", że to już się stało, to przyszła jeszcze lekarka ręcznie mnie zbadać i zobaczyć, co zostało. Powiedziała, że bardzo ładnie sobie poradziłam i zabieg to tylko czysta formalność dla pewności, że nic nie zostało.
 
Czyścili mnie i tak. Po tym jak "poczułam", że to już się stało, to przyszła jeszcze lekarka ręcznie mnie zbadać i zobaczyć, co zostało. Powiedziała, że bardzo ładnie sobie poradziłam i zabieg to tylko czysta formalność dla pewności, że nic nie zostało.
Dzielna z Ciebie babka. To teraz postaraj sie skupic na sobie. Bierz witaminy, czekaj na @ i sie staraj. W lipcu juz będziesz czekac na usg :)
 
Dobra, dziewczyny. Jestem już po zabiegu. Bardzo dobrze zareagowałam na leki wyłowujące, po trzech godzinach poczułam niesamowite parcie w brzuchu no i było po wszystkim.
Bolało cholernie, ale już jest dużo lepiej i cieszę się, że jest po wszystkim.
Do domu wracam jutro. Teraz mam czekać na pierwszą miesiączkę i zielone światło od pierwszego cyklu.


Tzn ze nie mialas zabiegu? Dobrze ze masz juz po teraz duzo odpoczywaj.
 
Coś mnie zmartwilo. Czasami wychodzi mi kawalek takiej galarwtowatej wydzieliny. Dzisiaj tez po tym stresie. Generalnie wiem ze takie "mokro" to normalne ale taka gesta galaterka??? Wielkosci orzeszka ziemnego. Zmartwilo mnie to. Wizyta za tydzień.
 
Bede skladac w czerwcu to sie okaze. Moim zdaniem jak nie przekroczy to nie ma czego zwracac :) a oni to maja w systemie na biezaco.
Nie zawsze . kolezance przyszedl zwrot z początku 500+. Ja tylko Was ostrzegam ze o zmianach trzeba powiadomic zebyscie nie mialy takiej wtopy jak Ja
 
reklama
Do góry