reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
To nie dobrze FT4 jest wazne trzeba większą dawke tabletki , u mne tsh spadło ale i ft4 bo jak jest za wysokie jest niebezpieczne :/ tsh sie az tak nie przejmujemy bo dziecko go nie odczuwa
Kurcze to jak dawke jeszcze zwiekszę to tsh spadnie masakrycznie, to na pewnoe bezpieczne?
 
Kurcze to jak dawke jeszcze zwiekszę to tsh spadnie masakrycznie, to na pewnoe bezpieczne?

Nie spadnie raczej juz :) tsh sie w ciazy nie boimy ft4 tak jesli ft4 rosnie tsh leci to nie jest ok , jesli tsh leci a ft4 tez to jest ok :) startowałam wraz z pozytywnym testem z 4,5 tsh przy czym lekko podniesione miałam ft4 zaczełam brac letrox 1,5tabletki dawke 0,75 i po 1,5 tyg tsh 0,30 biore miesiac juz dawke taka sama i wyrównałam ft4 do łądnej normy a tsh cały czas 0,30 albo 0,40 i jest idealnie :)
 
Usmialam sie z tymi facetami :-) moj jest calkiem spoko, oczywiscie ma wady ale nie jakies wielce upierdliwe ;-)

Witam nowe mamy, za wizyty trzymam kciuki :-)

Motylkowelove dzieks za odpowiedz, mi sie chyba miednica rozchodzi, ale czuje ta "szerokosc jak sie w siebie wsluchuje a tak nic a nic ;-)
 
Usmialam sie z tymi facetami :-) moj jest calkiem spoko, oczywiscie ma wady ale nie jakies wielce upierdliwe ;-)

Witam nowe mamy, za wizyty trzymam kciuki :-)

Motylkowelove dzieks za odpowiedz, mi sie chyba miednica rozchodzi, ale czuje ta "szerokosc jak sie w siebie wsluchuje a tak nic a nic ;-)

Najelpiej sie nie wsłuchiwac bo idzie zgłupiec haha ja jak mam gorszy dzień to narzekam bo tak mi zle lepszy dzien brak objawów panika czy jest ok :D psychiatryk w domu :D
 
reklama
Do góry