reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Hejka
Mało sie udzielam ale czytam wszysciutko na bieżąco. Miałam dzis mega stresa. sporo brązowego plamienia, telefon do lekarza( wcześniej 3 razy poroniłam), przyjechac szybko. Dzidzia zywa idealnie termin z usg i OM ten sam. Plamienie może sie zdarzać niby i puki brazowe to nic grożnego. zwiększona luteina no i lezymy i pachniemy. 24 maja mam usg prenatalne. Odebralam poranne wyniki TSH i FT4 i TSH w dwa tyg spadło z 3.5 do 0.17 a ft4 mam sporo ponad normę., Endokrynolog jeszcze nie odbiera może wieczorem uda mi sie skontaktować.
 
reklama
U mnie też w domu było tak że kobieta jest od tego żeby sprzątać prac gotować a mężczyzna ma mieć wszystko gotowe i ma zarabiać , niestety ja nie robię tak i moja mama chodzi za mną i drze się że jak to żeby chłop sam sobie jeść robił [emoji54] nie umiem jej przetłumaczyć że to nie te czasy co ona się chowała , że teraz mój tata właśnie tak jak patuska pislaa nawet wody nie umie ugotować . Poprostu nie rozumiem chłop też ma ręce to niech pomaga [emoji5]
 
Hejka
Mało sie udzielam ale czytam wszysciutko na bieżąco. Miałam dzis mega stresa. sporo brązowego plamienia, telefon do lekarza( wcześniej 3 razy poroniłam), przyjechac szybko. Dzidzia zywa idealnie termin z usg i OM ten sam. Plamienie może sie zdarzać niby i puki brazowe to nic grożnego. zwiększona luteina no i lezymy i pachniemy. 24 maja mam usg prenatalne. Odebralam poranne wyniki TSH i FT4 i TSH w dwa tyg spadło z 3.5 do 0.17 a ft4 mam sporo ponad normę., Endokrynolog jeszcze nie odbiera może wieczorem uda mi sie skontaktować.

To nie dobrze FT4 jest wazne trzeba większą dawke tabletki , u mne tsh spadło ale i ft4 bo jak jest za wysokie jest niebezpieczne :/ tsh sie az tak nie przejmujemy bo dziecko go nie odczuwa
 
Wiecie co ta baba jest jakas nienormalna. Napchala mi do skrzynki petow i reklamowek. Pety juz nie raz wyciagalam ze skrzynki.
 
reklama
Do góry