reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Nie robilam glukozy już dawno , jak coś zawsze sama morfologie robilam, ale patrzyłam wyniki z ciąży z synem to tam miałam wynik 76 a normy znowu były od 70 do 100 [emoji23]
 
Nie jesli sie zmieni dochod tylko jesli przekroczy to 800 zl ;) a pit-a biora i tak z lat poprzednich.
Nie prawda .tez tak myslalam i musialam zwracac. Jezeli zmieni sie dochod to trzeba ich powiadomic . jezeli przewyzszy ci aktualnie dochod to musisz oddac. I za kazy dzien naliczaja odsetki od daty zmienienia dochodu
 
reklama
Na pewno to były ruchy. Tego się nie da pomylić. Ponoć w drugiej ciąży czuć szybciej. W pierwszej też szybko czułam może nie w tym tygodniu co teraz ale szybko
 
Do góry