reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

W pierwszej ciąży preferowałam dziewczynkę, ale od początku czułam, że będzie chłopiec. W połowie ciąży potwierdzili, że chłopiec, i odkryli komplikacje. Byłam tak przejęta tym, żeby zdrowy był, że nawet nie myślałam o jakimś rozczarowaniu czy coś :) I wyszedł naprawdę super chłopak.
Teraz mi w sumie obojętnie. Nadal chciałabym mieć dziewczynkę, ale dla chłopca mamy mnóstwo ciuchów, a synek miałby partnera do zabawy z małą różnicą wieku. Przeczuć tym razem jakoś nie mam...
 
reklama
Hej mamuśki :D
mam pytanie dla tych śpiacyhc na brzuchu :D Śpicie tak nadal? ja zawsze tylko na brzuchu, cięzko mi zasnąc inaczej, próbuje na boku tak troche i póki co fasolcia mała i tak budze się bardziej na brzuchu niż boku:) A u Was jak z tym spaniem na brzuszkach?
 
A co do płci, to ponoć wielu osobom sprawdza sie choński kalendarz płci :D mi sie w pierwszej ciązy sprawdziło :) zobaczymy jak teraz bedzie:) a może jeszcze komuś sie sprawdziło już bądż nie sprawidzlo?
 
U mojej mamy z chińskiego kalendarza pół na pół, mój starszy brat miał być dziewczynką, a ja miałam być chłopcem.. no ale przy kolejnej dwójce już się sprawdziło :)
 
Pamiętajcie, że chiński kalendarz oblicza się według swojego chińskiego wieku, a nie tylko patrząc na tabelkę. Według samej tabelki powinnam mieć chłopca i mam, ale według kalkulatora w necie robiącego to poprawnie, powinnam mieć dziewczynkę :) Teraz też wychodzi dziewczynka.

Hej mamuśki :D
mam pytanie dla tych śpiacyhc na brzuchu :D Śpicie tak nadal? ja zawsze tylko na brzuchu, cięzko mi zasnąc inaczej, próbuje na boku tak troche i póki co fasolcia mała i tak budze się bardziej na brzuchu niż boku:) A u Was jak z tym spaniem na brzuszkach?
Możesz spokojnie spać na brzuchu tak długo, jak Ci wygodnie. Osobiście nie mam tego problemu, nienawidzę spać na brzuchu, duszę się poduszką :D
 
Ostatnia edycja:
Odebrałam wyniki bety po tych 48 h.
Znowu ledwo co urosło... Wynik z przedwczoraj 16465 a z dzisiaj 17143. Ostatnio jak robiłam, to też mi tylko o te 500 jednostek +/- urosło. Ale w międzyczasie jednak się pokazał zarodek, a generalnie ten mały przyrost skłaniał się ku pustemu jaju.
Więc już nie wiem, co myśleć...
 
Odebrałam wyniki bety po tych 48 h.
Znowu ledwo co urosło... Wynik z przedwczoraj 16465 a z dzisiaj 17143. Ostatnio jak robiłam, to też mi tylko o te 500 jednostek +/- urosło. Ale w międzyczasie jednak się pokazał zarodek, a generalnie ten mały przyrost skłaniał się ku pustemu jaju.
Więc już nie wiem, co myśleć...
Ja jak robiłam bete miałam 12990 a tydZień póŹniej na usg był już zarodek i pulsujace serduszko.
Zamiast wywalać kasę w bete iść na usg i wszelkie wątpliwości znikną [emoji4]
 
reklama
Do góry