reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Ginekolog mi kazała... Sama bym nie poszła, bo to mega stres dla mnie!!!
A ja bym nie zrobila teraz w tak wysokim tygodniu ciazy bety nawet, jesli lekarz by kazal. Bo tak naprawde co to da? Nic. Tyle, ze teraz do poniedzialkowej wizyty bedziesz sie martwic jeszcze bardziej... przypomne to, co conmowil mi moj lekarz:powyzej 6 tys nie ma sensu robic bety, bo nje musi sie podwajac i rosnac moze roznie. Wiec postaraj sie w miare spokojnie wytrzymac do poniedzialku. Bedzie dobrze :*
 
reklama
A ja bym nie zrobila teraz w tak wysokim tygodniu ciazy bety nawet, jesli lekarz by kazal. Bo tak naprawde co to da? Nic. Tyle, ze teraz do poniedzialkowej wizyty bedziesz sie martwic jeszcze bardziej... przypomne to, co conmowil mi moj lekarz:powyzej 6 tys nie ma sensu robic bety, bo nje musi sie podwajac i rosnac moze roznie. Wiec postaraj sie w miare spokojnie wytrzymac do poniedzialku. Bedzie dobrze :*
Postaram się, dzięki!!! [emoji8]
 
Odebrałam wyniki bety po tych 48 h.
Znowu ledwo co urosło... Wynik z przedwczoraj 16465 a z dzisiaj 17143. Ostatnio jak robiłam, to też mi tylko o te 500 jednostek +/- urosło. Ale w międzyczasie jednak się pokazał zarodek, a generalnie ten mały przyrost skłaniał się ku pustemu jaju.
Więc już nie wiem, co myśleć...
Dziwny ten lekarz po co mu ta beta. Nigdy w zyciu zaden ginekolog bety mi nie zlecal. Wystarczy usg zrobic.
 
Przepraszam jestem straszne opóźnienia :/

Kochane prawie 2 cm szczęścia [emoji7]♡
Dzidziuś ma jeden dzień więcej [emoji7]
Macha ładnie rączki nóżki kręgosłup ma [emoji4] mama płakała zE stresu ...
Badanie miałam też przez brzuch serduszko pięknie puka ♡

A to nasz cud [emoji7]
20180504_165637.jpg
 

Załączniki

  • 20180504_165637.jpg
    20180504_165637.jpg
    44,6 KB · Wyświetleń: 400
reklama
Do góry