reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Chodź walniemy się obie :p.
Niestety ale powtórzę raz jeszcze, nic z tym nie zrobimy a nerwami na pewno nie pomożemy tylko zaszkodzimy. Ja jestem spokojna, choć boli mnie dzisiaj trochę podbrzusze i trochę jajnik od wczoraj wieczora kłuje. I stad pewnie ten sen głupi. Jak przeżyje piątek to będzie już u mnie spokojniej. Byle do piątku....

Wiecie co ja to tez głupia jestem, ale z natury bardziej pesymistka. Przed poprzednią wizytą zaczęłam mężowi wymyślać, a jeśli jest coś nie tak i będzie mi kazała zostać w szpitalu, że może zabiorę kilka rzeczy.... a teraz mam shizę że na komuni nie będziemy w sobotę bo jeśli coś się okaże nie tak....? Mnie też proszę walnąć w łeb :biggrin2:
<ŁUP>... Mam nadzjeje, ze nie za mocno [emoji14] ja juz powoli zaczynam sie smiac ze swojej glupoty. Zachowuje sie jak jakas panikara, wymyślam problemy, chociaż ich nie ma. Musimy wytrzymać, tak jak mowisz, nic wiecej nie mozemy zrobic, na nic wiecej nie mamy wpływu. Tylko to czekanie...
 
reklama
Czesc dziewczyny. Patrzcie jaki piekny poranek mam! Najpierw krecil nosem a potem sie polozyl!!! :)
On wie!!!
 

Załączniki

  • 20180504_082009.jpg
    20180504_082009.jpg
    609,8 KB · Wyświetleń: 99
A to co dzisiaj mi się śniło, to jest jakaś masakra.
Przypomne Wam, że w poniedziałek 7 maja mam decydującą wizytę - albo będzie serduszko, albo się nie uda.
No i śniło mi się, że bylam na tej wizycie, a ginekolog od razu dała mi receptę na jakieś tabletki na poronienie BEZ ZROBIENIA USG i sprawdzenia czy pokazało się serduszko!!! [emoji24]
 
A to co dzisiaj mi się śniło, to jest jakaś masakra.
Przypomne Wam, że w poniedziałek 7 maja mam decydującą wizytę - albo będzie serduszko, albo się nie uda.
No i śniło mi się, że bylam na tej wizycie, a ginekolog od razu dała mi receptę na jakieś tabletki na poronienie BEZ ZROBIENIA USG i sprawdzenia czy pokazało się serduszko!!! [emoji24]
Podobno sny sprawdzaja sie na odwrót- wiec na usg zobaczysz pieknie bijące serducho :*
 
Czesc dziewczyny. Patrzcie jaki piekny poranek mam! Najpierw krecil nosem a potem sie polozyl!!! :)
On wie!!!
Super a wiesz, ze one chyba jednak coś czują. Moja ostatnio trąca mi nochalem w brzucha, nigdy tego nie robiła. Zawsze tylko rękę tykała żeby ją głaskać. ;)
A to co dzisiaj mi się śniło, to jest jakaś masakra.
Przypomne Wam, że w poniedziałek 7 maja mam decydującą wizytę - albo będzie serduszko, albo się nie uda.
No i śniło mi się, że bylam na tej wizycie, a ginekolog od razu dała mi receptę na jakieś tabletki na poronienie BEZ ZROBIENIA USG i sprawdzenia czy pokazało się serduszko!!!
emoji24.png
Sny się czyta na odwrót! Ja tak twierdze i tego się trzymajmy! Wszystko musi być dobrze i będzie! Mocno trzymam kciuki ✊✊✊ i wierze, że serduszko pięknie i mocno bije!
 
reklama
Ja
Mi z obraczka wyszla dziewczynka. W sumie mam przeczucie ze bedzie dziewczynka . z synem bylam przeknana na chlopaka nawet ubrania ogladalam chlopiece i przeczucie mnie nie mylilo.
na swoje przeczucia nie mogę liczyć. Z synem wierzyłam i chciałam córkę i tak sobie wmawiałam. Przeczucia nie miałam rzadnego. Teraz chciałabym córeczkę do pary i z sody i z kapusty wychodzi dziewczynka. PH tez na to wskazuje a co będzie to zobaczymy. ;) Byle zdrowe się urodziło :)
 
Do góry