reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Wiem co czujesz bo ja przed wizytami tez tak mam. Musimy byc dobrej mysli!!!
Ja tez mam katar chociaz bardziej alergiczny i na razie bo i gardlo boli domowymi sposobami sie lecze tj duzo wody z cytryną i miodem. Mozna wode morska i robic inhalacje z sola fizjologiczna. Bedzie dobrze kochana, trzymam mocno kciuki!!!
Jakoś wcześniej było ok teraz swiruje xD
Chce być już po ...
Robię inhalacje [emoji4]
 
reklama
A jak dlugo sie staralas o ta ciaze?
Mysle ze jedna strata to przypadek, wiadomo brzmi okrutnie ale natura :(
Ja dostalam te sterydy alw oprócz nich tez mialam podawane kroplowki z intralipidu zalecone przez Pasnika. Nawwt nie przez straty tylko dlatego ze tak długo czas nie dochodzilo do zapłodnienia...

Ale dziwne jest dla mnie ze zaszlam w ciaze w drugim cyklu po odstawieniu wszystkich wspomagaczy (tak jak pisalam przygotowywalam sie do laparoskopii).
A moze to psychika? Moze bylam juz tak nastawiona na zabieg, nie myslalam o zachodzeniu w ciaze i dlatego się udalo? :)
Pdczytuje od wczoraj wasza dyskusje i właśnie to samo mi przed chwilą przyszło na mysl- wszystko siedzi w głowie chyba [emoji6]
 
Ja zawsze zachodziłam szybciutko teraz w 2 cyklu też , tylko szybkie straty ;/

Kochane mówię Wam odbija mi dziś ;p palne se w łeb ;p nie wiem czy to hormony i samopoczucie mnie tak rozłożyło już czy co... ale na zawale pojade

3 majcie kciuki prosze ... modlę się żeby dziecinka moja rosła prawidłowo
 
Ja zawsze zachodziłam szybciutko teraz w 2 cyklu też , tylko szybkie straty ;/

Kochane mówię Wam odbija mi dziś ;p palne se w łeb ;p nie wiem czy to hormony i samopoczucie mnie tak rozłożyło już czy co... ale na zawale pojade

3 majcie kciuki prosze ... modlę się żeby dziecinka moja rosła prawidłowo
Trzymam trzymam bardzo mocno!!!
Kurcze nie moge sobie przypomnieć na szybko jakiegos kawalu co by Cie trochę rozweselic :-) Na która masz wizyte?
 
Ja zawsze zachodziłam szybciutko teraz w 2 cyklu też , tylko szybkie straty ;/

Kochane mówię Wam odbija mi dziś ;p palne se w łeb ;p nie wiem czy to hormony i samopoczucie mnie tak rozłożyło już czy co... ale na zawale pojade

3 majcie kciuki prosze ... modlę się żeby dziecinka moja rosła prawidłowo
Trzymam mocno kciuki! Wszystko będzie dobrze! :):):) Myśl pozytywnie!

Ja dzisiaj obudziłam się przed piątą z uczuciem jak by mokro mi się zrobiło. Nieraz potrafiłam się w nocy obudzić jak @przyszla :(. Nie pamietam całego snu, ale obudziła mnie krew na papierze i to uczucie mokra. Wystartowałam z łóżka jak poparzona cała zlana potem :(:(:(. Jaka ulga, że to tylko sen!
 
Jadę z domu o 11 dojadę przed 13 , zalezy o której zacznie przyjmowac myslę ze po 14 będę po oby...
Jeszcze ten katar mnie wykańcza masakra nic nie widze na oczy XD
 
Takie sny to ja rozumiem , to jest podświadomy strach ... mi się 2 dni sni że lekarz mierzy dzidzie i jest za mała... mówie Wam jadę dzisiaj pod napięciem
 
Ja zawsze zachodziłam szybciutko teraz w 2 cyklu też , tylko szybkie straty ;/

Kochane mówię Wam odbija mi dziś ;p palne se w łeb ;p nie wiem czy to hormony i samopoczucie mnie tak rozłożyło już czy co... ale na zawale pojade

3 majcie kciuki prosze ... modlę się żeby dziecinka moja rosła prawidłowo
Trzymam kciuki z całego serca wierze, że wszystko będzie dobrze :*

Ja miałam dzisiaj cieżka noc. Nie moglam spac, myslalam o jakis bzdurach, ze znowu sie sie uda itd. chcialabym ma czas ciazy, albo chociaz pjerwszego trymestru wyłączyć glowe.
Ale rano sie ogarnelam. Powiedzialam sobie, ze musze czekac do wizyty, nie mam zadnycj plamien itd wiec tak naprawde nie mam sie czym martwic, a tylko wkrecam sobie pierdoly... Ah szkoda gadać. @EklerkaDaria strzel mnie w łeb proszę :)
 
Ja w pierwszej ciąży ani plamień ani nic ani bóli nie miałam i dzidziuś się zatrzymał :< więc temu tak się boję bo byłam akurat w 8tyg byłam na wizycie , temu dzisiaj mam taki shiz ...

Oby było dobrze ... napisze później ;*
 
reklama
Trzymam kciuki z całego serca wierze, że wszystko będzie dobrze :*

Ja miałam dzisiaj cieżka noc. Nie moglam spac, myslalam o jakis bzdurach, ze znowu sie sie uda itd. chcialabym ma czas ciazy, albo chociaz pjerwszego trymestru wyłączyć glowe.
Ale rano sie ogarnelam. Powiedzialam sobie, ze musze czekac do wizyty, nie mam zadnycj plamien itd wiec tak naprawde nie mam sie czym martwic, a tylko wkrecam sobie pierdoly... Ah szkoda gadać. @EklerkaDaria strzel mnie w łeb proszę :)
Chodź walniemy się obie :p.
Niestety ale powtórzę raz jeszcze, nic z tym nie zrobimy a nerwami na pewno nie pomożemy tylko zaszkodzimy. Ja jestem spokojna, choć boli mnie dzisiaj trochę podbrzusze i trochę jajnik od wczoraj wieczora kłuje. I stad pewnie ten sen głupi. Jak przeżyje piątek to będzie już u mnie spokojniej. Byle do piątku....

Wiecie co ja to tez głupia jestem, ale z natury bardziej pesymistka. Przed poprzednią wizytą zaczęłam mężowi wymyślać, a jeśli jest coś nie tak i będzie mi kazała zostać w szpitalu, że może zabiorę kilka rzeczy.... a teraz mam shizę że na komuni nie będziemy w sobotę bo jeśli coś się okaże nie tak....? Mnie też proszę walnąć w łeb :biggrin2:
 
Do góry