reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Powiedzcie mi, bola was piersi cały czas tak samo???
Teraz ja zaczęłam sie martwić bo piersi mi sporo urosły, były mocno nabrzmiałe i obolałe strasznie a dziś po południu dotykam i są jakieś miększe i bola tylko lekko.
W poprzedniej ciąży po usg z pustym jajem zauważyłam że z piersi zrobiły sie flaczki. Sama nie wiem co myśleć. Do wizyty jeszcze tydzień.
Mnie bolą z roznym nasileniem...
 
reklama
No na SMS też nie odpowiada. A tak go niedawno chwalilam... Byłam przed chwilą w toalecie plamienie naprawdę niewielkie. W zasadzie mam wrażenie ze część śluzu jest normalnie przezroczysta a tylko część zabarwiona na lekko kakaowo. Ale praktycznie leżę cały czas a każdy ból i kłucie mnie od razu stresuje. Właśnie z tym szpitalem wolałabym się wstrzymać kilka dni. Żeby chociaż był to już 6 tydz to wtedy USG miałoby większy sens.
Zbadaj progresteron może powinnaś brać jeszcze większa dawkę, ja np mam podawany nawet w formie zastrzyków bo taki najlepiej się przyswaja. Odpuść sobie ip i szpital bo tam nic więcej Ci nie zrobią a mogą nawet zaszkodzić badaniem ginekologicznym. Mi to wygląda na krwiaka który się oczyszcza . Lez i wstawaj tylko do wc. A odnośnie acardu myślę ze Ci nie zaszkodzi.
 
Zbadaj progresteron może powinnaś brać jeszcze większa dawkę, ja np mam podawany nawet w formie zastrzyków bo taki najlepiej się przyswaja. Odpuść sobie ip i szpital bo tam nic więcej Ci nie zrobią a mogą nawet zaszkodzić badaniem ginekologicznym. Mi to wygląda na krwiaka który się oczyszcza . Lez i wstawaj tylko do wc. A odnośnie acardu myślę ze Ci nie zaszkodzi.
Powiem szczerze że ten progesteron chyba zbadam. Zawsze miałam plamienia przed miesiączka a podobno to też może świadczyć o niskim poziomie.
 
Powiedzcie mi, bola was piersi cały czas tak samo???
Teraz ja zaczęłam sie martwić bo piersi mi sporo urosły, były mocno nabrzmiałe i obolałe strasznie a dziś po południu dotykam i są jakieś miększe i bola tylko lekko.
W poprzedniej ciąży po usg z pustym jajem zauważyłam że z piersi zrobiły sie flaczki. Sama nie wiem co myśleć. Do wizyty jeszcze tydzień.
Mnie piersi nie bolą, mam tylko pełniejsze i wrażliwe na dotyk jak przed @.
 
Powiedzcie mi, bola was piersi cały czas tak samo???
Teraz ja zaczęłam sie martwić bo piersi mi sporo urosły, były mocno nabrzmiałe i obolałe strasznie a dziś po południu dotykam i są jakieś miększe i bola tylko lekko.
W poprzedniej ciąży po usg z pustym jajem zauważyłam że z piersi zrobiły sie flaczki. Sama nie wiem co myśleć. Do wizyty jeszcze tydzień.
Bola mnie potwornie to pierwszy objaw i caly czas. Jak mialam puste jajo to tez caly czas bolaly i mialam straszne objawy
 
Ja ma 36 lat i mam 6 letnia córeczkę, która bardzo chce rodzeństwo, narazie jej nie mówię bo by mnie zameczyla kiedy będzie dzidziuś,
w pracy wiedzą najbliższe koleżanki i szefowe i najbliższa rodzina..
Bardzo się cieszę z cudów, które się pojawiają na naszym forum,
Trzymam mocno kciuki za swoje i wasze maleństwa
 
Nie wiem co zrobić z wakacjami bardzo chciałabym gdzieś polecieć np. W czerwcu.. Np Grecja jakąś wyspa, moje córka nigdy nie była za granicą.. Ginekolog mówi że można latać do ok 32 tyg... Ze robili różne badania na stuardesach i że latanie nie ma wpływu na ciąże .. Ale ja sama nie wiem.. A jak będzie gwałtowne lądowanie, ??
 
Powodzenia jutro na krzywej.. Już nic nie jedz 12h przed badaniem
Dzięki, ale jednak pójdę w piątek. Jutro będzie tam tyle ludzi, że bym kwitła ze 3 godziny albo lepiej.
Jeśli chodzi o wczasy, jak z ciążą ok i ty dobrze się czujesz to wydaje mi się ze nie ma problemu lecieć. Choć my tez się zastanawiamy. Chcieliśmy w tym roku gdzieś lecieć ale teraz to sama się boje czy jednak lecieć.
 
reklama
Powiedzcie mi, bola was piersi cały czas tak samo???
Teraz ja zaczęłam sie martwić bo piersi mi sporo urosły, były mocno nabrzmiałe i obolałe strasznie a dziś po południu dotykam i są jakieś miększe i bola tylko lekko.
W poprzedniej ciąży po usg z pustym jajem zauważyłam że z piersi zrobiły sie flaczki. Sama nie wiem co myśleć. Do wizyty jeszcze tydzień.


Mnie bola ale jesli je dotykam :) ale tak dziwnie bo od strony pachy bola bardziej :)
 
Do góry