reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Może rzeczywiście zbadaj ten progesteron a betę jeśli ma to ciebie uspokoić też możesz sprawdzić. Nie chce ci narzucać, bo lekarzem nie jestem ale ja bym chyba ten acard wzięła. Ja biorę codziennie, ale zrób jak uważasz.
Dlaczego bierzesz acard ? Jak można widzieć ;)? Ja jutro idę na wizytę już mam stres będzie 6 t 2 dni
 
reklama
Nie wiem co zrobić z wakacjami bardzo chciałabym gdzieś polecieć np. W czerwcu.. Np Grecja jakąś wyspa, moje córka nigdy nie była za granicą.. Ginekolog mówi że można latać do ok 32 tyg... Ze robili różne badania na stuardesach i że latanie nie ma wpływu na ciąże .. Ale ja sama nie wiem.. A jak będzie gwałtowne lądowanie, ??
W poprzedniej ciąży byłam w Polsce kilka razy, zawsze samolotem, i nic się nie działo. Niektórzy odradzają pierwszy trymestr, ze względu na zmianę ciśnienia i większą wrażliwość płodu, ale potem to już hulaj dusza. Lećcie śmiało, niech się córka nacieszy wakacjami, bo z maluchem trudniej. Uważaj tylko na niesprawdzone lokalne przysmaki, to tym martwiłabym się bardziej, niż lotem ;)
 
Jeśli ciąża jest zdrowa i nie ma żadnych komplikacji, to nie ma przeciwwskazań do lotu samolotem. Jeśli jednak jest jakiekolwiek zagrożenie to nie ryzykowałabym i najlepiej zapytać gina czy można.

Ja acard (150) biorę z uwagi na wcześniejsze poronienia, on rozrzedza krew co wpływa na lepsze krążenie w macicy.

A czy któraś z Was bierze metforminę?
 
Jeśli chodzi o piersi to z tym obiawem chyba nie ma reguły. W ostatniej (utraconej) ciąży bolały mnie tak, że nie mogłam spać. Teraz bolą mnie tylko od strony pachy i nie wiem czy to dobrze, czy nie...
Wieczne pytania
 
Mnie bola ale jesli je dotykam :) ale tak dziwnie bo od strony pachy bola bardziej :)
O to to! Ja tez tak mam. Są napuchnięte a bola wlasnie od strony pach.
Jeśli ciąża jest zdrowa i nie ma żadnych komplikacji, to nie ma przeciwwskazań do lotu samolotem. Jeśli jednak jest jakiekolwiek zagrożenie to nie ryzykowałabym i najlepiej zapytać gina czy można.

Ja acard (150) biorę z uwagi na wcześniejsze poronienia, on rozrzedza krew co wpływa na lepsze krążenie w macicy.

A czy któraś z Was bierze metforminę?
Ja biore metformine, ze wzgledu na pcos. Ale chyba bedziemy odstawiac, pomogla zajsc w ciaze, wiec swoje zadanie spelnila :)
Acard rowniez biore.
 
Jeśli chodzi o piersi to z tym obiawem chyba nie ma reguły. W ostatniej (utraconej) ciąży bolały mnie tak, że nie mogłam spać. Teraz bolą mnie tylko od strony pachy i nie wiem czy to dobrze, czy nie...
Wieczne pytania
U mnie również od strony pach. I w niektóre dni mniej, inne bardziej
 
reklama
Do góry