reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Napisze tylko szybciutko jak po wizycie, a później was podgonie z czytaniem.
Jest kropek, albo kropka! Termin na 13 grudnia. Według lekarza jestem 4t5d, apka pokazuje 5t6d. Zarodek jest w macicy. Kazał zrobic badania: grupa krwi, hcg powtórzyć, tsh, toxoplazmoze i glukozę. Później wrzucę Wam zdjęcie kropka ;). Uspokoiło mnie to bardzo.
To super. Ciesze się, że wszystko ok
 
reklama
Moja bawi sie w najlepsze -.- a mnie ząb boli tak ze ryczec mi sie chce ;-(
Idź do dentysty! Lepiej żeby nie przerodziło się to w coś poważnego wtedy kiedy będziesz znacznie wyżej w ciąży.

Ja chyba będę pracować do czerwca. W lipcu napewno mnie nie będzie bo nie mam co z synkiem zrobić w wakacje.. Taki oto powód mam :). Mnie raczej nikt szybciej wypychać nie będzie. Myślę, że nie będą też naciskać na jak najdłuższą pracę.. Nie wiem jak będzie..
 
Ja też myślałam, że zwariuje z kłuciami. Ale już w 6 tygodniu tygodniu było ich mniej i teraz mało kiedy się pojawiają i szybko przechodzą (7 tydz). Ale z drugiej strony jak ustąpiły to też zachodzę w głowę czy nie ma się czym martwić :D nie dogodzisz..
Ja też mam takie kłucia
 
Dziewczyny a jak dostajecie l4 we wczesnej ciąży, to ono jest na jak długo?

W pierwszej ciąży nie pracowałam to nawet nie wiem, jakimi prawami to się rządzi
 
reklama
Teraz Wam powiem co u lekarza. A więc ciąża jest młodsza niż wg okresu. Lekarz ocenił na 5tydzien i termin wyznaczył na 15grudnia. Widziałam kropeczka [emoji4]jednak troszkę mnie lekarz zraził, bo nie odpowiedział na moje pytania odnosnie boli kregoslupa...cos tam pomruczal....na badania dostane na nastepnej wizycie. Kazal brac tylko kwas foliowy nic wiecej. Jak pokazałam Mu bete to powiedział, że to niepotrzebne i niechetnie spojrzal....wogole az glupio mi juz o co kolwiek pytac.....niewiem co robic....czy zmienic lekarza, ale ciezko bedzie teraz sie do kogos dostac za dwa tygodnie.....czy poczekac do nastepnej wizyty...czy pojsc gdzies prywatnie..
 
Do góry