reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Hej dziewczyny! Ja się nie oszczędzam bo ze straszakiem się nie da. Jeśli chodzi o objawy to tylko kłucie nisko, piersi nie odczuwam bolesnych bo młoda cały czas ssie cyca. Czasami mnie zemdli ale nic specjalnego się nie dzieje. W sklepie chemicznym wystać nie mogę ale tak tez było w pierwszej ciazy. Ja jutro wracam do Włoch wiec dziś wieczorem muszę sobie zapodać luteinea nigdy tego nie robiłam. To tak jak tampon? Włożyć i tyle? Sorry za intymne pytanie ale nigdy nie stosowałam.
 
reklama
Hej dziewczyny! Ja się nie oszczędzam bo ze straszakiem się nie da. Jeśli chodzi o objawy to tylko kłucie nisko, piersi nie odczuwam bolesnych bo młoda cały czas ssie cyca. Czasami mnie zemdli ale nic specjalnego się nie dzieje. W sklepie chemicznym wystać nie mogę ale tak tez było w pierwszej ciazy. Ja jutro wracam do Włoch wiec dziś wieczorem muszę sobie zapodać luteinea nigdy tego nie robiłam. To tak jak tampon? Włożyć i tyle? Sorry za intymne pytanie ale nigdy nie stosowałam.
Tak wkladasz palcem tak jak tampon, jak najbłebiej potrafisz :)
 
A mnie dzisiaj prawa strona wgl nie kuje , dzisiaj uciska macica i lewa strona :D zyli wczoraj nie potrzebnie sie stresowałam ... ale kurcze najgorsze jest to , że nie wiadomo co ma być a co ma nie byc haha :D powtarzam sobie , ze wszytsko się naciaaaga i domek się robi dla bobasa
 
Hej, witam was serdecznie. Dziś zrobiłam test i pojawiła się blada druga kreska. Jutro sprawdzę betę. Mam nadzieję, że badanie potwierdzi moje domysły, miłego popołudnia

U mnie na początku też była blada kreseczka więc napewno będzie dobrze ;)
Pozdrawiam i trzymam kciuki
 
Witam was, z uwagi na zmiany kadrowe, poszłam dzisiaj do szefowej, główna szefowa (nie może mieć dzieci) nie była zadowolona, dała mi do zrozumienia że im dłużej będę pracować to mam silniejsza pozycje, że mnie po powrocie po urodzeniu, gdzieś nie przeniosą do innego działu, mam pracować jak najbardziej dłużej, wizytę mam w pon to zobaczymy.. Już nie mogę się doczekać wizyty.. Szefowa zapytała mnie kiedy planuje wrócić po macierzyńskim? Raczej nie będę mogła być rok tylko będę musiała wrócić wcześniej ..jeszxze cała ciąża przede mną a ona się pyta kiedy wrócę
 
Witam was, z uwagi na zmiany kadrowe, poszłam dzisiaj do szefowej, główna szefowa (nie może mieć dzieci) nie była zadowolona, dała mi do zrozumienia że im dłużej będę pracować to mam silniejsza pozycje, że mnie po powrocie po urodzeniu, gdzieś nie przeniosą do innego działu, mam pracować jak najbardziej dłużej, wizytę mam w pon to zobaczymy.. Już nie mogę się doczekać wizyty.. Szefowa zapytała mnie kiedy planuje wrócić po macierzyńskim? Raczej nie będę mogła być rok tylko będę musiała wrócić wcześniej ..jeszxze cała ciąża przede mną a ona się pyta kiedy wrócę
Słoniku mam nadzieję że zdajesz sobie sprawę z tego że takie zachowanie to mobing ? Ona nie ma prawa tak mówić a Ty masz prawo być rok na macierzyńskim.
 
reklama
Do góry