reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Kurcze dzis tez od południa czuje kłucie w jajnikach ale lekkie. Napewno sie nie przemeczałam dziś. Rano troszke pocwiczyłam ale to bardziej rozciągające. Gin kazał przyjść w czwartek po tym jak powiedziałam ze beta z zeszłego pt to 300..z wrażenia zapomniałam zapytać czy martwić się brakiem objawów....
 
Kłucia są normalne wszystko się rozciąga :) pewnie kazał przyjść co by było już coś widać... brak objawów to nie powód do zmartwień bywa i tak :)
 
Kłucia są normalne wszystko się rozciąga :) pewnie kazał przyjść co by było już coś widać... brak objawów to nie powód do zmartwień bywa i tak :)
Zadzwoniłam żeby dopytać o jedną masc czy moge używać. No i zapytałam od razu ale byłam pewna ze kaze przyjść później a tu czwartek...zaskoczył mnie to bedzie 5t4d
 
No pęcherzyk powinien już być :) ale nie musi w zasadzie czasami to różnica jednego dnia ;p u mnie w niedziele wizyta

Skoro mam dzisiaj 4t+3 to w niedziele będzie 5t+1 czy +2 ? liczy się pełne 7 dni czy jak ?
 
Pozdrawiam koleżankę po fachu
Martynka_K. Ja też pracuje po 12h tylko w monnari w Focusie Ty może też?
 
No pęcherzyk powinien już być :) ale nie musi w zasadzie czasami to różnica jednego dnia ;p u mnie w niedziele wizyta

Skoro mam dzisiaj 4t+3 to w niedziele będzie 5t+1 czy +2 ? liczy się pełne 7 dni czy jak ?
Moim zdaniem w niedziele bedzie 5t2d. Mi tak aplikacja pokazuje, ja np 17go w dzien wizyty bede miala 7t0d wg aplikacji :)
 
reklama
Do góry