reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

[
hej.

miałam dokładnie taka sama kreskę na teacie




UOTE="klaudka.22, post: 16511746, member: 179321"]Hej, hej ;) witam się nieśmiało
Wczoraj zobaczyłam na teście takiego bledziocha, ale test robiony w południe
Sadze, ze mnie nie oszuka i ze faktycznie w grudniu będę miała cudowny prezent ;)

Pozdrawiam i spokojnej ciąży wszystkim życzę, )[/QUOTE]
 
reklama
Dziewczyny, a boli może którąś żołądek? Bo ja dzisiaj zaczęłam 4T od czasu miesiączki, a od 4 dni boli mnie lekko żołądek. Mam wrażenie jakbym była głodna chociaż nie jestem. Odżywiam się zdrowo i biorę witaminki.
Żołądek mnie nie boli, ale może rzeczywiście organizm zwiększył zapotrzebowanie na kalorie. Większy apetyt w ciąży to nic dziwnego. Przeważnie jest albo w jedną albo w drugą stronę, że nic nie wchodzi :)

Witam nowe dziewczyny :) @klaudka.22 ciesze się bardzo :):):)

@Dagaa11 jak się dzisiaj czujesz? Jak brzuch?
 
Mam wziąć dopochwowe dwa razy luteinę na czas podróży. Nigdy wcześniej nie brałam. Wiecie jak to działa?
Ja mam luteine razem z aplikatorem, bardzo ułatwia sprawę. A jeśli nie będzie aplikatora w zestawie to tabletkę wprowadza się tak jak tampon ;) Ona się tam rozpuszcza... ahaa i wkładka higieniczna w tym przypadku będzie niezbędna! ;)
 
Żołądek mnie nie boli, ale może rzeczywiście organizm zwiększył zapotrzebowanie na kalorie. Większy apetyt w ciąży to nic dziwnego. Przeważnie jest albo w jedną albo w drugą stronę, że nic nie wchodzi :)

Witam nowe dziewczyny :) @klaudka.22 ciesze się bardzo :):):)

@Dagaa11 jak się dzisiaj czujesz? Jak brzuch?
Hej, dziekuje ze pytasz :) dzisiaj czuje sie rewelacyjnie! Nic nie boli, wczorsj chyba faktycznie przesadzilam z aktywnością [emoji14]
Dzisiaj mam druga zmiane, wiec rano zrobilam sobie dzen dla siebie- zawiozlam młodą do szkoly, skoczylan do fryzjera (obcielam na krotko :D) i skoczylam do galerii na zakupy :D i jakos tak humor cudowny :)

Napisane na HUAWEI VNS-L31 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, dziekuje ze pytasz :) dzisiaj czuje sie rewelacyjnie! Nic nie boli, wczorsj chyba faktycznie przesadzilam z aktywnością [emoji14]
Dzisiaj mam druga zmiane, wiec rano zrobilam sobie dzen dla siebie- zawiozlam młodą do szkoly, skoczylan do fryzjera (obcielam na krotko :D) i skoczylam do galerii na zakupy :D i jakos tak humor cudowny :)

Napisane na HUAWEI VNS-L31 w aplikacji Forum BabyBoom
Całe szczęście, że przeszło. Uważaj na siebie!
A ja mam prośbę do Ciebie i pytanie. Mam glukometr firmy One Touch Select. Teraz są nowsze, a czy mogłabyś się dowiedzieć czy te paski od tych nowych będą mi pasowały do tego glukometru? Czy raczej nowy zestaw będę potrzebowała, jeśli mnie cukrzyca znowu dopadnie?
 
Tak :) mieszkam w Gdyni. Widzę, że tak jak Ty :) do jakiego lekarza chodzisz?
Niestety mieszkam w Poznaniu. Jestem z Gdyni. I może niedługo uda mi się wrócić :).
Gratuluje i witamy nowe dziewczyny ! Ja tez miałam intensywny dzień wczoraj inprzedwczoraj z reszta tez. Córka chciała szałem na placu zabaw a podnoszenie jest jest nieuniknione. Jutro robie jeszcze raz beta w w środę wracam do Włoch. Mam wziąć dopochwowe dwa razy luteinę na czas podróży. Nigdy wcześniej nie brałam. Wiecie jak to działa? We Włoszech Będę musiała siebumowic na wizyte do mojego gine ale nie wiem czy poczekać jeszcze moment żeby jak już pójdę usłyszeć serduszko czy pojsc od razu po powrocie? Bo jak byłam w poatek to był pęcherzyk i lekarz stwierdził początek 5 tygodni.
Stres jest nieodłączny w ciazy.
Głowy do góry i wierze ze przetrwamy wszystkie i będziemy się cieszyć wspólnie zdrowymi dziećmi!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja bym chyba poszła od razu - dla spokoju po podróży. Chciałabym sprawdzić czy wszystko ok :).

Ja dzisiaj w pracy czuję się jakbym miała kaca.ale bez bólu głowy. Boli mnie brzuch, było mi tak bardzo niedobrze. Potem zjadłam kapuśniak i jak ręką odjął. Teraz czekam aż znowu zgłodnieje. Widzę pewną zależność [emoji2] [emoji2]

Waga wskazała mi kilogram mniej od czasu kiedy jestem w ciąży - choć może to być kwestia tego, że zaczęłam się zdrowo odżywiać (zdrowo według mojego wyobrażenia :))

Napisane na Nexus 5X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Całe szczęście, że przeszło. Uważaj na siebie!
A ja mam prośbę do Ciebie i pytanie. Mam glukometr firmy One Touch Select. Teraz są nowsze, a czy mogłabyś się dowiedzieć czy te paski od tych nowych będą mi pasowały do tego glukometru? Czy raczej nowy zestaw będę potrzebowała, jeśli mnie cukrzyca znowu dopadnie?
Po pierwsze w tym roku wycofali paski one touch select. Kazdy glukometr ma swoje paski, wiec w zaleznosci od tego jaki masz glukometr takie paski musisz kupic:)
Nowszw masz na mysli one touch select PLUS? nie beda pasowaly do zwyklego selecta.

Napisane na HUAWEI VNS-L31 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzisiaj nie daje rady ze snem co wstanę to ide leżeć z powrotem ;p a taka piękna pogoda byłam się dotlenić do słoneczka ale gdzież tam dalej głowa leci xD
U mnie ciałko żółte z lewej strony , a głównie prawą czuję jak mnie ciągnie ;p też tak macie ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja dzisiaj nie daje rady ze snem co wstanę to ide leżeć z powrotem ;p a taka piękna pogoda byłam się dotlenić do słoneczka ale gdzież tam dalej głowa leci xD
U mnie ciałko żółte z lewej strony , a głównie prawą czuję jak mnie ciągnie ;p też tak macie ?
Nawet mi nie mow nic na ten temat:p ja czasem na stojąco odplywam [emoji14]
 
Do góry