reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Dziś test o 13, ale zdecydowanie wyrazniejszy
Z objawów to brzuch boli tak jak wcześniej, parcie na pęcherz i jakieś takie paskudne rozbicie.
Wg aplikacji dziś 6 tydzien zaczynam
W czwartek myślę pójść do lekarza, mam nadzieje ze juz usłyszę serduszko ;)
 

Załączniki

  • received_1704674479620686.jpeg
    received_1704674479620686.jpeg
    31,2 KB · Wyświetleń: 84
reklama
Po pierwsze w tym roku wycofali paski one touch select. Kazdy glukometr ma swoje paski, wiec w zaleznosci od tego jaki masz glukometr takie paski musisz kupic:)
Nowszw masz na mysli one touch select PLUS? nie beda pasowaly do zwyklego selecta.

Napisane na HUAWEI VNS-L31 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak o tych select plus myślałam. I tak podejrzewałam, ze już wycofali bo nigdzie nie mogłam znaleźć w necie. Dzięki wielkie za pomoc.
 
Hej dziewczyny.
U mnie też teoretycznie 6 tydz, blada II kreska i potwierdzona beta. Ogólnie bardzo zmęczona, bóle nóg trochę podbrzusza i napady gorąca. W czwartek pierwsza wizyta u gina mam nadzieję że już coś zobaczę;)
 
Hej dziewczyny.
U mnie też teoretycznie 6 tydz, blada II kreska i potwierdzona beta. Ogólnie bardzo zmęczona, bóle nóg trochę podbrzusza i napady gorąca. W czwartek pierwsza wizyta u gina mam nadzieję że już coś zobaczę;)
Hej, a z ciekawosci jaka beta ci wyszla w tum 6 tyg?
 
reklama
Tez wspolczuje, ja 7 powoli nie umiem wysiedziec z parciem na pecherz i wrazliwoscia na zapachy...
Oooo! Ja dzisiaj myślałam, że mi się cofnie wszystko co jadłam od wczoraj. Przyszedł do mnie facet załatwiać sprawy, siedział godzinę a ja marzyłam żeby wybić okno (u nas się nie otwierają). Tak intensywnie pachniał że myślałam, że zemdleje. Serio robiłam się naprzemiennie biała i sinokoperkowa.

I do końca dnia miałam takie niefajne uczucie w żołądku.
 
Do góry