reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Dziewczyny, a boli może którąś żołądek? Bo ja dzisiaj zaczęłam 4T od czasu miesiączki, a od 4 dni boli mnie lekko żołądek. Mam wrażenie jakbym była głodna chociaż nie jestem. Odżywiam się zdrowo i biorę witaminki.
 
reklama
Cześć dziewczyny :) Czytam Wasze wpisy już od kilku dni, zastanawiając się czy już czas aby dołączyć. Jednak się zdecydowałam. Nie mam dzieci, staram się od pięciu lat, ale to już moja czwarta ciąża - obecnie 6t1d. Wcześniejsze traciłam we wczesnym etapie (najdłużej do 8 tyg), jednak tym razem beta mi bardzo ładnie wzrasta i jestem dobrych myśli, że tym razem się uda! :) Byłam już na pierwszej wizycie u gin i jak na razie wszystko prawidłowo. Biorę luteine, duphaston, neoparin (heparyna) i 5mg kwasu foliowego. Następna wizyta 20.04. Liczę, że tym razem będzie w porządku i zostanę z Wami na dłużej :) Grunt to pozytywne myślenie!
Witam. Trzymam kciuki, aby wszystko było dobrze. Musi być.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny , jest któraś z Wrocławia lub okolic i mogłaby polecić jakiegoś naprawdę dobrego lekarza. Ja na razie 24.04 idę do swojej lekarki,ale nie bardzo bym chciała prowadzić u niej ciąże ( w 08.2017 poroniłam w 18 tyg córeczkę ) . Szukam kogoś dobrego.
 
Hej
Aby tutaj napisać zabieram się już któryś raz.. Niestety brak odwagi. Od zawsze chciałam mieć 3 dzieci. Jednak jak na teście zobaczyłam dwie kreski dopadł mnie cholerny stres i lęk. Ciągle zadaje sobie pytanie czy ja dam rade? Czy ja oby na pewno byłam gotowa na 3 dziecko.. Jestem mama dwójki wspaniałych maluchów dających mi popalić. Synuś 3 latka 6 miesięcy i córki 2 letniej.
 
Hej
Aby tutaj napisać zabieram się już któryś raz.. Niestety brak odwagi. Od zawsze chciałam mieć 3 dzieci. Jednak jak na teście zobaczyłam dwie kreski dopadł mnie cholerny stres i lęk. Ciągle zadaje sobie pytanie czy ja dam rade? Czy ja oby na pewno byłam gotowa na 3 dziecko.. Jestem mama dwójki wspaniałych maluchów dających mi popalić. Synuś 3 latka 6 miesięcy i córki 2 letniej.
Hej, dlaczego nie śpisz o 3 w nocy ? [emoji32]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, hej ;) witam się nieśmiało
Wczoraj zobaczyłam na teście takiego bledziocha, ale test robiony w południe
Sadze, ze mnie nie oszuka i ze faktycznie w grudniu będę miała cudowny prezent ;)

Pozdrawiam i spokojnej ciąży wszystkim życzę, )
 

Załączniki

  • 20180408_085319.jpg
    20180408_085319.jpg
    370,3 KB · Wyświetleń: 108
[nie mogę bo myślę





QUOTE="Martenika, post: 16511741, member: 163417"]Hej, dlaczego nie śpisz o 3 w nocy ? [emoji32]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]
 
Gratuluje i witamy nowe dziewczyny ! Ja tez miałam intensywny dzień wczoraj inprzedwczoraj z reszta tez. Córka chciała szałem na placu zabaw a podnoszenie jest jest nieuniknione. Jutro robie jeszcze raz beta w w środę wracam do Włoch. Mam wziąć dopochwowe dwa razy luteinę na czas podróży. Nigdy wcześniej nie brałam. Wiecie jak to działa? We Włoszech Będę musiała siebumowic na wizyte do mojego gine ale nie wiem czy poczekać jeszcze moment żeby jak już pójdę usłyszeć serduszko czy pojsc od razu po powrocie? Bo jak byłam w poatek to był pęcherzyk i lekarz stwierdził początek 5 tygodni.
Stres jest nieodłączny w ciazy.
Głowy do góry i wierze ze przetrwamy wszystkie i będziemy się cieszyć wspólnie zdrowymi dziećmi!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
[Ja w każdej ciąży serduszko zobaczyłam na przełomie 7 8 tydziwn





QUOTE="Tutti_frutti_by-Iga, post: 16511764, member: 156581"]Gratuluje i witamy nowe dziewczyny ! Ja tez miałam intensywny dzień wczoraj inprzedwczoraj z reszta tez. Córka chciała szałem na placu zabaw a podnoszenie jest jest nieuniknione. Jutro robie jeszcze raz beta w w środę wracam do Włoch. Mam wziąć dopochwowe dwa razy luteinę na czas podróży. Nigdy wcześniej nie brałam. Wiecie jak to działa? We Włoszech Będę musiała siebumowic na wizyte do mojego gine ale nie wiem czy poczekać jeszcze moment żeby jak już pójdę usłyszeć serduszko czy pojsc od razu po powrocie? Bo jak byłam w poatek to był pęcherzyk i lekarz stwierdził początek 5 tygodni.
Stres jest nieodłączny w ciazy.
Głowy do góry i wierze ze przetrwamy wszystkie i będziemy się cieszyć wspólnie zdrowymi dziećmi!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]
 
reklama
Hej dziewczyny, ja czuję się dzisiaj jak na porządnym kacu..... Czuję się tragicznie niewyspana, głowa boli a do tego jakieś przeziębienie mnie łapie. Odpocząć nie ma jak, mój synek nie usiedzi na pupie a do tego kiepsko śpi.
A teraz do pracy..... Byle do piątku. Miłego dnia
 
Do góry