reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Ja się na tym całym chorym prawie nie znam , jak syna urodzilam dostałam becikowe i tylko zanosiłam akt urodzenia i tyle chyba jakoś a reszta nie wiem , [emoji23]

Ja męża nie ciągne bo go nie ma , jutro już będzie ale w nocy to będę już po wizycie , [emoji4]
Co do dnia to ja też czuje się jak kupa dzisiaj głowa mnie coś cmi
Na kolację miałam kotleciki z cukini pychotka [emoji108][emoji171][emoji8][emoji9]
 
Jejku dziewczyny współczuje Wam tego złego samopoczucia. Ja to czuję się jak Młody Bóg :) mogłabym góry przenosić ale niestety ... nie mogę...;).
Właśnie wciągam miseczkę czereśni które przywiózl mam nasz przyszywany dziadek ze wsi. Najwyzej spać w nocy nie będę, ale sa takie pyszneee :tak:.
Moge telepatycznie przesłać. Mam jeszcze cala reklamówke :wink:.

Spokojnej nocki :).
 
Jejku dziewczyny współczuje Wam tego złego samopoczucia. Ja to czuję się jak Młody Bóg :) mogłabym góry przenosić ale niestety ... nie mogę...;).
Właśnie wciągam miseczkę czereśni które przywiózl mam nasz przyszywany dziadek ze wsi. Najwyzej spać w nocy nie będę, ale sa takie pyszneee :tak:.
Moge telepatycznie przesłać. Mam jeszcze cala reklamówke :wink:.

Spokojnej nocki :).

Sprawdz dokladnie czy nie robaczywe ;) bo ja tak wczoraj robilam pierogi z czeresniami a po zrobieniu dopiero zobaczylam ze wiele jest robaczywych :D
 
A ja niestety nie miałam dzisiaj wizyty, przełożona na piątek, a myślałam że już zobaczę do się tam dzieje u maluszka O jak urósł. No ale cóż...zostaje czekać do piątku.
Ja tez czuje się wypruta totalnie, nic mi sie nie chce, a jeszcze wczorajszej nocy nic prawie nie spałam, nie wiem czemu nie mogłam. Mam nadzieje ze chociaż dziś się wyspie.
 
Cześć dziewczyny! Chodzicie na USG z facetami? W czwartek mam USG genetyczne i im bliżej tym bardziej jestem galareta. A mój stwierdził że on się będzie za bardzo stresował i chyba nie pójdzie! A co ja mam powiedzieć!? Tak naprawdę chciałabym żeby zobaczył maleństwo... Jak się rusza i jak bije mu serduszko. To są niezapomniane chwile. A ten mózg dalej swoje. Nie mam już siły...:frown:
Od 1 wizyty.. K boerze wolne i koniec on musi wszystko wiedziec ☺
 
Hej. Powiedzcie mi, skoro USG genetyczne w około 12 tc jest obowiązkowe to dlaczego lekarz do którego chodzę prywatnie w ogóle mi o nim nic nie powiedział. Kolejna wizytę ustalił mi na koniec czerwca kiedy to będę Już u około 16 tc więc bedzie już za pozno. Ja go o to nie zapytałam bo po prostu nie miałam świadomości że to obowiązek, widzę że już większość z was ma te badania za soba. Ja w efekcie umówiłam się prywatnie u innego gina. Boję się że z polowkowym wyjdzie tak samo i znów mi nie świadomej nic nie powie . Chyba powinnam go zapytać czemu nie kieruje mnie za o owiazkowe badania? Nie wiem ale chyba tracę do niego zaufanie ...
 
reklama
@Niespełniona USG genetyczne nie jest obowiązkowe, możesz się na nie zdecydować i pójść prywatnie do specjalisty (nie każdy gin to wykonuje). Chyba, że są wskazania do zrobienia tych badań to wtedy są nawet na nfz (np. wiek powyżej 35 roku życia lub choroby genetyczne w rodzinie)
Co nie zmienia faktu, że gin prowadzący powinien Cie poinformować o takim badaniu.
 
Do góry