reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Dzien dobrerk. Zaspalam[emoji23] wstalam o 7:30 wylecialam szybko po bulki dla chłopców do szkoly, na sniadanie crosaint na szybko i poszli niedawno. Żdąża na szczęście. A mi az niedobrze z tego pośpiechu. Chyba ide dalej spac bo jakas niedospana jestem a o 21 juz w lozku leżałam, tylko pewnie gdyby nie te sny. Pewnie odlaczalam budzik we snie[emoji23] pogoda średnia u mnie. Ale przynajmniej nie ma duchoty. Milego dnia mamuśki. Ide platki robić dla Dzidziola
 
reklama
Cześć ja właśnie odstawiam małą do przedszkola i jadę na 9:30 na usg, będzie to usg pomiarowe, w ostatniej ciąży badali też przeziernosc, więc i dziś pewnie to zrobią.
Mam nadzieję że wszystko ok bo mnie już stres zaczyna łapać.

Co do wiTamin ja od tygodnia biorę prenatal duo, w poprzedniej ciazy bralam ten zwykły. Wydaje mi się że jest om jak najbardziej odpowiedni.

Wczoraj poleniuchowalam, córkę nie dał do przedszkola i razem do koleżanki i jej synka pojechałyśmy, dzieciaki się wyszalaly a my spokojnie poplotkowalysmy bo przez moją pracę już z kilka miesięcy się nie widziałyśmy. Jutro sobie robimy znów taki dzień. Ahh jak dobrze być na L4 [emoji1]

Miłego dzionka i kciuki za wizyty i usg jak są dziś [emoji4]
 
Hej :) ja jjz siedze w labo, tym razem z córką... Kolejka tragiczna :( z godzine posiedzimy. Dzisisj robie jej legalne wagary i pojedziemy sobie na zakupy :) duszno u nas strasznie... Miłego dnia ,:)
 
@Niespełniona USG genetyczne nie jest obowiązkowe, możesz się na nie zdecydować i pójść prywatnie do specjalisty (nie każdy gin to wykonuje). Chyba, że są wskazania do zrobienia tych badań to wtedy są nawet na nfz (np. wiek powyżej 35 roku życia lub choroby genetyczne w rodzinie)
Co nie zmienia faktu, że gin prowadzący powinien Cie poinformować o takim badaniu.
Któraś z dziewczyn ostatnio wrzuciła screena z segregatora mamy ginekolog o obowiązkowych badaniach usg w ciąży i na wielu stronach w necie jest napisane że jest to jedno z obowiązkowych badań więc nie wiem już jak to jest....
 
A ja tak analizuję skład witamin. Dużo z Was bierze femibion, a on tak szczerze pisząc ma jakoś tak mało tych witamin w sobie. DHA malutko (a to ważne), Wit D zupełnie symboliczna. Ma foliany, ale ja np nie mam mutacji więc dla mnie to nieistotne.
Najlepszy skład ma chyba dha mama doppelherz. Możecie się wypowiedzieć nasze farmaceutki?

Właśnie tez się nad tym zastanawiałam czemu on taki popularny, ja biorę Pregne Plus. Przeglądałam na necie porównania to wypada tez nieźle na tle wielu innych w tym Feminionu. Trochę mało ma DHA ale myśle ze dieta uzupełniam.
 
reklama
DZien dobry mamuśki [emoji9] u nas dzisiaj szaro , ale nie jest zimno to chociaż tyle , wyspałam się fajnie , chociaż rano jak wstawalam to bym jeszcze pospala [emoji4] dzisiaj wizyta i już się zaczynam stresować trzymajcie kciuki i ja za wizytujące też trzymam mocno [emoji4] a jutro dentysta bo ząb zaczyna cmic [emoji26] miłego i spokojnego dnia [emoji18][emoji18]
 
Do góry