reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Przyszedl moj detektor! Mam podobny do Dagi tylko firmy sunray, wstawialam kiedys linka. Chwilke slyszalam przeplywy i tętnice ale wiedzialam ze to nie serduszko bo na za duzym obszarze byli slychac. Po chwili udalo sie :) tetno 159 jakos lapalo, tak czysto slyszalam jak zasuwa:) bosko: * dziekuje @Julianna_Szcz za wskazowki niech Ci w dobrej tesciowej wynagrodzi:) kurcze przykro mi z powodu tej sytuacji, slowa bliskich potrafia mocno zranic nie wiem jak mozna cos takiego synowej powiedziec:( rozmowa wydaje sie bezcelowa chyba wiem co to za typ kobiety. Moze z mezem uda sie jakos zeby on mamusi przetlumaczyl. No ale dajesz rade widze, niczym sie nie przejmuj :* przymajmniej sie staraj
 
reklama
Przyszedl moj detektor! Mam podobny do Dagi tylko firmy sunray, wstawialam kiedys linka. Chwilke slyszalam przeplywy i tętnice ale wiedziala ze to nie serduszko bbona za duzym obszarze byli slychac. Po chwili udalo sie :) tetno 159 jakos lapalo, tak czysto slyszalam jak zasuwa:) bosko: * dziekuje @Julianna_Szcz za wskazowki niech Ci w dobre tesciowej wynagrodzi:) kurcze przykro mi z powodu tej sytuacji, slowa bliskich potrafia mocni zranic nie wiem jak mozna cos takiego synowej powiedziec:(

super !!! Ciekawe kiedy mój przyjdzie pewnie jutro obstawiam :) ja się juz tez naoglądałam filmików zeby wiedziec kiedy "to to " :)
 
Witam jeszcze raz ja po wizycie ...odebralam wyniki testu pappa i usg genetycznego i wszystko ok przesunął mi sie termin z 5.12 na 1.12 wedlug usg ale pani doktor po dzisiejszym badaniu stwierdzila ze szyjke macicy mam tak wysoko ze moge urodzic jeszcze tydzien wczesniej
 
@motylkowelove no mysle ze to mi pomoglo, maz mowi slychac slychac a ja nieeee to nie to. Bedzie szybciej. No i troche inny dzwiek. W miare latwo rozroznic mysle mimo wszystko. Fajnie sie slucha:)bedziesz zadowolona:D w domowym zaciszu to w ogole fajnie:)

Byle raz znaleźć i wiedziec gdzie to panika opada chyba :) patrzyłam na meila i pewnie jutro dostane to wieczorem bede testować
 
Dziewczyny czy czujecie juz ruchy???? Ja jestem pewna ze to ruchy z dnia na dzien co raz wyraźniejsze .wiem ,ze to za wczesnie (dzis poczatek 14 tyg) to takie pstrykniecia jak leze na plecach .
Ja coś takiego czuję czasem, nawet jak siedzę, jakby pekaly pęcherzyki, choć nie jestem do końca pewna czy to fasolka [emoji4]
Ja dziś zaczęłam 13tc.
 
reklama
Jej ja widzę, że wy prawie wszystkie zaopatrzone w detektor, ja cały czas się waham i zastanawiam czy kupować czy nie. Czy któraś jeszcze go nie ma????
 
Do góry