reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Dwa dni temu po zjedzeniu wieczorem Kinder Bueno w łóżku lezalam na plecach i czułam jak małe wariuje. Powiedziałam mezowi gdzie ma położyć dłoń. Czuł dwa razy wtedy kiedy I ja. To na pewno był maluch.
Ja jestem bardzo szczupła, brzuch już mocno wysunięty no i wtedy był 14tc równo.
 
reklama
Kochane jestem w 11+3 tyg ciąży. Dwie godziny temu zaczęło mi się jasnobrązowe plamienie.. chciałam zapisać się na jutro do ginekologa ale mama powiedziała mi żebym nie panikowała bo wszystko będzie dobrze i nie ma takiej potrzeby bym ciagle tam jeździła.
Czy powinnam się martwić i jechać do ginekologa?
 
Kochane jestem w 11+3 tyg ciąży. Dwie godziny temu zaczęło mi się jasnobrązowe plamienie.. chciałam zapisać się na jutro do ginekologa ale mama powiedziała mi żebym nie panikowała bo wszystko będzie dobrze i nie ma takiej potrzeby bym ciagle tam jeździła.
Czy powinnam się martwić i jechać do ginekologa?

W takich tygodniach lepiej skontrolować , i nie chodzi o jazde po lekarzach i panikę , ale powinno sie sprawdzać każde plamienie , moze byc nic a moze byc coś :) mysle ze lepiej sprawdzic niz myslec i czekac czy sie zadręczać
 
Kochane jestem w 11+3 tyg ciąży. Dwie godziny temu zaczęło mi się jasnobrązowe plamienie.. chciałam zapisać się na jutro do ginekologa ale mama powiedziała mi żebym nie panikowała bo wszystko będzie dobrze i nie ma takiej potrzeby bym ciagle tam jeździła.
Czy powinnam się martwić i jechać do ginekologa?

Z tego co pamietam to mialas ciaze zagrozona? Zdazaly ci sie juz plamienia?
 
Poszłam do sklepu nie kupiłam dużo tylko na obiad , myślę przejdę się ... o nie nie nie , ledwo wróciłam , pierwsza rzecz wc bo myślałam , że wyhaftuje , tak mnie kości biodrowe i pachwiny bolą dzis ze przeoraszałam dziecko , że sie w taką podróż wybrałam ... ja mam do góry do domu i sapałam w jedną stronę , w dół było ok później już nie ... tyle ostatni raz xD
 
reklama
Kochane jestem w 11+3 tyg ciąży. Dwie godziny temu zaczęło mi się jasnobrązowe plamienie.. chciałam zapisać się na jutro do ginekologa ale mama powiedziała mi żebym nie panikowała bo wszystko będzie dobrze i nie ma takiej potrzeby bym ciagle tam jeździła.
Czy powinnam się martwić i jechać do ginekologa?

Ja też miałam takie plamienie 2 tygodnie temu, zaczęło się od jasnego brązowego, to było wieczorem, rano i w ciągu dnia się zwiększyło, strasznie się przestraszyliśmy że coś się dzieje, mój ginekolog kazał mi pojechać na izbę przyjęć zeby sprawdzili. Jestem po 2 poronieniach i każdy niepokojący sygnał to ja już w panice, więc dla uspokojenia i sprawdzenia pojechaliśmy. Miałam małego krwiaczka wcześniej i myślałam ze to może on się oczyszcza. Okazało się że wszystko jest ok, serduszko pięknie biło, a to plamienie albo właśnie z tego krwiaka albo to było plamienie okołomiesiączkowe bo to był akurat ten czas kiedy normalnie powinnam mieć miesiączkę.
Lekarz mnie uspokoił ze jest ok, ale też powiedział że takie rzeczy trzeba koniecznie prawdzać, bo różnie może być.
U mnie po 2 dniach plamienie ustało.
Także jedź do lekarza, nawet dla własnego spokoju, bo wiem ze tak jak ja siedzisz i sobie wmawiasz rożne rzeczy.
 
Do góry