reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Hej dziewczynki.
@Kruszka kciuki za wizytę!
Jeśli jakas jeszcze ma to również trzymam!
Za Was wszystkie cały czas trzymam :)

Ja dzisiaj obudziłam się ze spuchniętym okiem i ledwo na nie widzę. Chyba od wiatraka mnie zawiało, ale nie sposób wytrzymać w taki upał w pracowni mojej jak gotuje protezy :(.
@MatiMar jak babcia?
Co do płci ja tez chciałabym córeczkę ;), ale najważniejsze by zdrowe było!
Może 8 czerwca coś mi powie....
Boli mnie to oko jak nie wiem, a jeszcze tyle pracy mam. Nawet nie mam czasu z mamusią po mieście polatać :(.
Pozdrawiam wszystkie i miłego dnia życzę! :)
 
reklama
Witam kochane,
Nie pisalam jakis czas bo potrzenowalam wyciszenia i spokoju.
Wczoraj mialam badania prenatalne.
Przeziernosc karkowa wyszla 2,5 przy clr 4.98.
Bylam w ogromnym szoku, w mojej rodzinie nie bylo chorob genetycznych.
Lekarz wytlumaczyl mi ze to tylko statystyczne ryzyko urodzenia dziecka z wada ale jest dosc duze na podstawie tego wyniku i mojego wieku- dziewczyny mam 28 lat a nie 48! :(
Ten lekarz badal nas bardzo dlugo, maluch nie chcial sie obrocic do pomiarów, musialam ja sie obracac, kaszlec itp.
Kurcze, moze on to zle zmierzyl?

Zrobilam tez badania z krwi, teraz czekam na wyniki i gin ma do mnie dzwonic i ustalimy co dalej.

Cholera! Czy nie mozs byc nigdy dobrze? Kiedy w koncu zaczęłam sie cieszyć tą ciaza (upragnioną po 3 latach staran i 2 stratach), znowu cos co na to nie pozwala...
 
Witam kochane,
Nie pisalam jakis czas bo potrzenowalam wyciszenia i spokoju.
Wczoraj mialam badania prenatalne.
Przeziernosc karkowa wyszla 2,5 przy clr 4.98.
Bylam w ogromnym szoku, w mojej rodzinie nie bylo chorob genetycznych.
Lekarz wytlumaczyl mi ze to tylko statystyczne ryzyko urodzenia dziecka z wada ale jest dosc duze na podstawie tego wyniku i mojego wieku- dziewczyny mam 28 lat a nie 48! :(
Ten lekarz badal nas bardzo dlugo, maluch nie chcial sie obrocic do pomiarów, musialam ja sie obracac, kaszlec itp.
Kurcze, moze on to zle zmierzyl?

Zrobilam tez badania z krwi, teraz czekam na wyniki i gin ma do mnie dzwonic i ustalimy co dalej.

Cholera! Czy nie mozs byc nigdy dobrze? Kiedy w koncu zaczęłam sie cieszyć tą ciaza (upragnioną po 3 latach staran i 2 stratach), znowu cos co na to nie pozwala...
Nie martw się znam dziewczyne ktorej wyszlo 5,2 przyzierosc i urodzila zdrowe dZiecko. Napewno do genetyka dostaniesz skierowanie i On rozwieje twoje wątpliwości
 
Witam dziewczynki....a ja od rana ledwo żyje córka mi sprzedala swojego wirusa i zaczelam wymiotowac i ogolnie tak mi słabo chyba zdechne......powinnam jechac na zakupy ale nie dam rady.
Trzymam kciuki za wszystkie wizytujace dzisiaj..
 
Witam kochane,
Nie pisalam jakis czas bo potrzenowalam wyciszenia i spokoju.
Wczoraj mialam badania prenatalne.
Przeziernosc karkowa wyszla 2,5 przy clr 4.98.
Bylam w ogromnym szoku, w mojej rodzinie nie bylo chorob genetycznych.
Lekarz wytlumaczyl mi ze to tylko statystyczne ryzyko urodzenia dziecka z wada ale jest dosc duze na podstawie tego wyniku i mojego wieku- dziewczyny mam 28 lat a nie 48! :(
Ten lekarz badal nas bardzo dlugo, maluch nie chcial sie obrocic do pomiarów, musialam ja sie obracac, kaszlec itp.
Kurcze, moze on to zle zmierzyl?

Zrobilam tez badania z krwi, teraz czekam na wyniki i gin ma do mnie dzwonic i ustalimy co dalej.

Cholera! Czy nie mozs byc nigdy dobrze? Kiedy w koncu zaczęłam sie cieszyć tą ciaza (upragnioną po 3 latach staran i 2 stratach), znowu cos co na to nie pozwala...
Moge spytac, jakie Wam ulamki wyszły?
Mam znajome małżeństwo z terminem na listopad i im wyszla przezierność 3. Borykaja sie teraz z tym samym
 
@Anita007 kochana ja bym poszla jeszcze na badanie do kogos innego i z wiekszym bobo, ponad 6 cm to pewnie tez latwiej zmierzyc. Ale to wcale nie tak niewiadomo jak duzo wydaje mi sie, bedzie dobrze, teraz spokojnie:* najlepiej pojsc do kogos jeszcze dla spokoju, kiedy to bylo? Chyba ze juz koniec 13 tyg masz i juz pozno na to mierzenie. Nie denerwuj sie tylko, jakis dobry lekrarz zeby Cie uspokoil to by bylo najlepiej:*
Kciuki za dzisiejsze badanka!:):):)
 
@Anita007 zgadzam się z @Totois30 , jeśli chcesz być spokojniejsza to również poszłabym na badanie do kogoś innego. Z uwagi na CRL wnioskuję, że masz jeszcze czas na powtórzenie. Chociaż wyniki z krwi, mogą się okazać pozytywne i to one Cię uspokoją. Zrobisz jak uważasz..
Moja znajoma robiła USG genetyczne na którym też wyszło NT 2.5, tak ją koleś nastraszył, że poszła do innego lekarza na badanie, na którym się okazało, że NT jest poniżej 2. Kwestia prawidłowego zmierzenia.
 
reklama
@Anita007 zgadzam się z @Totois30 , jeśli chcesz być spokojniejsza to również poszłabym na badanie do kogoś innego. Z uwagi na CRL wnioskuję, że masz jeszcze czas na powtórzenie. Chociaż wyniki z krwi, mogą się okazać pozytywne i to one Cię uspokoją. Zrobisz jak uważasz..
Moja znajoma robiła USG genetyczne na którym też wyszło NT 2.5, tak ją koleś nastraszył, że poszła do innego lekarza na badanie, na którym się okazało, że NT jest poniżej 2. Kwestia prawidłowego zmierzenia.
Dokładnie, u mnie w zależności jak się dzidz ułożył to było od 1.4 do 2.1
A dzidzia miała 6.21cm więc też trochę za duże. Ostatecznie zmierzyli jeszcze raz i wyszło im 1.9 więc zobacz jaka rozbieżnośc w zależności jak się maluch ustawi. Też polecam pójść po druga opinie do kogoś. :) będzie dobrze :)
 
Do góry