reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

@lucalew Trzymam kciuki! Będzie wszystko w porządku ;) Piersi przestają boleć - to chyba normalne, bo mnie już od jakiegoś czasu nie bolą. Lepiej nie szukać powodów do negatywnego nakręcania się :)
 
reklama
Anet też musimy zmienić auto, bo też oczekujemy trzeciego małego terrorysty i trzy foteliki nie wejdą ani do mojego ani męża auta ;-) macie parkę? Chłopców? Córki??
To macie zdecydowanie bliżej , tylko korzystać ;-) ja chętnie bym w Bieszczady pojechała jednak kopa km mnie zniechęca :-(
A ja mam 400 km na Hel i 400 do Zakopanego ;). Taki złoty środek :p. Tu i tu daleko ;). Ale jest plus taki, że latem nad morze, a zimą w góry jeździmy :p.

My w tym roku jeziorko i Monachium w planie, co jeszcze zobaczymy...

@lucalew trzymam mocno kciuki! Nie denerwuj się. Choć łatwo sie mówi jak sama tez mam w gaciach przed jutrem :o.

Więc i ja proszę o kciuki! Jutro genetyczne i to na NFZ ale z polecenia, więc mam nadzieje wielkie że pani doktor przyłoży się bardziej do badania. Bo jak poczytałam opinie to jestem przerażona.

Dobranoc....
 
Witam dziewczynki... Ja dziś z synem szczepienie mam ale pewnie będzie marudny, na dodatek wychodzą mu ostatnie zęby i gryzie nas. Będzie kumulacja. Co do wakacji hmm... chcieliśmy jechać nad morze i zabrać ze sobą babcie z Piernikowa mam blisko w miarę, no ale nie wiadomo jak to będzie z jej stanem zdrowia, wszystko się okaże. Najwyżej będę leżeć u teściowej w ogródku I podlewać się woda z węża:-D trzymam kciuki za wizytujace dziś :-) :)
 
Hej kochane, wczoraj dzień tragedia, nie dość, że wieczorem skończyłam z głową w muszli to jeszcze ropa mi się zbiera w zębie i boli od wczoraj przeokrutnie, chyba puchnąć zaczynam. Mam nadzieję, że znajdę dentyste dzisiaj.

Co do wakacji, mieliśmy jechać w sierpniu do Chorwacji, mieszkamy w dolnośląskim więc mamy około 1000km, ale jednak postanowiliśmy odpuścić takie trasy i polecieć samolotem, także teraz rozważamy gdzie, pomiędzy Chorwacją, Hiszpanią A Grecją, lecimy z przyjaciółmi z małym dzieckiem więc dla małego też lepsze to niż wiele godzin w aucie. Dla mnie na pewno będzie to przeżycie, bo nigdy wcześniej nie leciałam samolotem, zawsze podrozowalismy autem.
 
Hej dziewczyny ja znowu z prośbą o mocne kciuki za nas. Jutro rano wizyta a ja od 2 dni w takim stresie czy wszystko ok ze az mnie brzuch zaczął boleć :-( Na dokładkę piersi przestały boleć i zaczęłam sobie wkręcać najgorsze :-(
Wszystko bedzie dobrze!! &&&
 
A ja mam 400 km na Hel i 400 do Zakopanego ;). Taki złoty środek :p. Tu i tu daleko ;). Ale jest plus taki, że latem nad morze, a zimą w góry jeździmy :p.

My w tym roku jeziorko i Monachium w planie, co jeszcze zobaczymy...

@lucalew trzymam mocno kciuki! Nie denerwuj się. Choć łatwo sie mówi jak sama tez mam w gaciach przed jutrem :o.

Więc i ja proszę o kciuki! Jutro genetyczne i to na NFZ ale z polecenia, więc mam nadzieje wielkie że pani doktor przyłoży się bardziej do badania. Bo jak poczytałam opinie to jestem przerażona.

Dobranoc....
Kciuki zacisniete :)&&&&&
 
Kciuki zaciśnięte za wizyty [emoji4]
Objawy moga zanikac już ja teraz nie mam prawie żadnych [emoji4]

Odliczamy 200 dni [emoji7]
20180528_080141.jpg
 

Załączniki

  • 20180528_080141.jpg
    20180528_080141.jpg
    41,6 KB · Wyświetleń: 323
Anet też musimy zmienić auto, bo też oczekujemy trzeciego małego terrorysty i trzy foteliki nie wejdą ani do mojego ani męża auta ;-) macie parkę? Chłopców? Córki??
To macie zdecydowanie bliżej , tylko korzystać ;-) ja chętnie bym w Bieszczady pojechała jednak kopa km mnie zniechęca :-(

Mamy dwie corki i teraz marze o chlopcu :) a ty? ja zupelnie nie wiem nawet jakie kupowac :/ mysle ze maz cos wymysli on chce 7-osobowe ale jak ja bede nim jezdzic to nie wiem :D haha
 
reklama
My w Bieszczadach rowniez bylismy jak bylam w pierwszej ciazy w 9 miesiacu :D pamietam jak sie wtedy balam jechac bo jak zaczne rodzic haha w sumie troche sie wynudzilismy bo ciepla jeszcze wtedy nie bylo, bylismy tylko nad solina i byly nudy ja to lubie na szlaki isc :) wczoraj myslalam tez o slowacji bo mam doslownie 200 km tylko szukam ciekawych atrakcji ;)
 
Do góry