reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Odnośnie badań genetycznych to jutro odbieram wyniki naszych kariotypów. Trochę się stresuję, więc potrzymajcie jutro kciuki, dobra? ;)

Dodam, że nie jest to badanie ciążowe. Robiliśmy je z uwagi na straty...
To trzymam kciuki! :)
Ja też czekam na wyniki kariotypu, może jeszcze dwa tygodnie. To ja podobnie, miałam skierowanie ze względu na straty, trwało to trochę zanim mi zrobili pobranie, bo na nfz :) ..aż zdążyłam zajść w ciąże :) ale to już wynik na całe życie.
 
reklama
Odnośnie badań genetycznych to jutro odbieram wyniki naszych kariotypów. Trochę się stresuję, więc potrzymajcie jutro kciuki, dobra? ;)

Dodam, że nie jest to badanie ciążowe. Robiliśmy je z uwagi na straty...

Kariotypy wyjdą dobre :) chyba ze miałas wczesniej wykrywane wady u dzieci ,co tez nie jest regułą , ale też się bałam bardzo i wydzwaniałam do diagnostyki czy juz są... rozumiem niepokój... ale juz nie wywyższam się wypowiedziami , bo szkoda ze nie mogę pomóc tym co wiem :<
 
No to jestem na L4. Lekarz sam kazal mi je brac, bo mialam cisnienie podwyzszone wiec nie mialam wyboru. Czy któraś z Was miala nadciśnienie w ciąży? Najwaznieksze ze z dzidzia jest ok, znowu widzialam serduszko pikajace :) A co do dyry - szok ;) Pelna kultura, gratulacje i uśmiech... padłam ... I po co mi byly te stresy?
No i super :* widzisz, nie taki diabeł straszny.... Hehe :) wydaje mi sie, ze co jak co, ale kobieta kobiete zawsze zrozumie :) to teraz odpoczywaj! Najwazniejsze, ze z dzidza wszystko ok! :)
@Locja kciuki, z tego co wiem kariotypy b. rzadko bywaja nieprawidlowe, bedzie dobrze tego zycze:)
@Dagaa11 tez czekam do wizyty prawie 3 tygi...na szczescie jakos leci;) ale potem detektor..

Tez nie lubie narzucania czegos innym, mowienie robcie jak uwazacie, ale....zawsze mnie irytuje i juz o tym wspominalam Motylkowelove , o tym zawsze ostatnim ale;)
Ja do prenatalnych rowne dwa tygodnie, a pozniej 4 dni po prenatalnych wizyta, ja sie juz raczej stresowac nie bede, jesli wczesniej wszystko bedzie ok :) ja wlasnie mysle, czy juz teraz nie zamowic tego detektoraz zeby jednak sprobowac posluchac przed prenatalnymi. Ale moze wstrzymam sie podobnie jak Ty :) musze sie z tym przespac [emoji14]

No niestety, niektorzy maja charaktery niby nienarzucające, ale mające ostatnie zdanie i właśnie to "ale"... ALE my tez to musimy zaakceptowac i jakos tu ze soba zyc w zgodzie :) ja czasami wole przemilczec niektore wypowiedzi, z ktorymi totalnie sie nie zgadzam i mysle, ze tak jest lepiej, niz zawsze wkładać gdzieś pomiędzy zdania to "ale". :)

Jeej, nieskladnie to napisałam, ale juz ledwo zyje dzisiaj [emoji14]
 
Ej dziewczyny STOP! Bo tu sie juz jakies zgrzyty robią niepotrzebnie. Kazdy powiedzial co mial powiedziec i juz wyluzujcie proszę ;-) cieszcie sie brzuszkami rosnącymi, pięknie bijącymi serduszkami i zdjęciami usg<3
 
@Locja kciuki, z tego co wiem kariotypy b. rzadko bywaja nieprawidlowe, bedzie dobrze tego zycze:)
@Dagaa11 tez czekam do wizyty prawie 3 tygi...na szczescie jakos leci;) ale potem detektor..

Tez nie lubie narzucania czegos innym, mowienie robcie jak uwazacie, ale....zawsze mnie irytuje i juz o tym wspominalam Motylkowelove , o tym zawsze ostatnim ale;)

Bo każdy robi jak uwaza , ale jak ktos mi wciska ze cos jest takie samo jak cos innego to nie lubie no bo nie i tyle no nie zgodze sie z pewnymi kwestiami ;p i jak pisze o czyms to nie o kimś ... zawsze wypowiadam się albo o sobie co a bym zrobiła czy robie , albo na dany temat a nie , ze ktoś robi źle czy dobrze bo mi to nie przeszkadza
 
Ej dziewczyny STOP! Bo tu sie juz jakies zgrzyty robią niepotrzebnie. Kazdy powiedzial co mial powiedziec i juz wyluzujcie proszę ;-) cieszcie sie brzuszkami rosnącymi, pięknie bijącymi serduszkami i zdjęciami usg<3

No dokładnie :) i jedne niech robia badania inne nie :) ja juz nic tutaj nie napisze ząb na żaden temat ... tak samo było z dziewczynami po stratach co się badać nie chciały , złość , bo nie potrzeba bo lekarz tak mówił ... a człowiek dobrze radził , i oczy sie otwierały jak kolejne ciaze leciały , tak z wszystkim jest niestety ktoś dobrze radzi i jest źle , bo ma zdanie poparte faktami ... temu juz nie pisze nic , bo szkoda .
Oby tylko u kazdego wszytsko było dobrze i to najwazniejsze

Dobrej nocy :)
 
@Izabela88 a kiedy robiłaś te badania? Ja też na NFZ i o dziwo wizytę miałam w miarę szybko, tego samego dnia miałam też badania. Trombofilia była po 3 tyg, tylko te kariotypy tak długo. Jutro dowiem się dlaczego.

@martakratka bo ja u lekarza zawsze mam za wysokie ;) tak się stresuję. W domu idealnie. Mam nadzieję, że i u Ciebie tak będzie :*
 
@Izabela88 a kiedy robiłaś te badania? Ja też na NFZ i o dziwo wizytę miałam w miarę szybko, tego samego dnia miałam też badania. Trombofilia była po 3 tyg, tylko te kariotypy tak długo. Jutro dowiem się dlaczego.

@martakratka bo ja u lekarza zawsze mam za wysokie ;) tak się stresuję. W domu idealnie. Mam nadzieję, że i u Ciebie tak będzie :*
A te badania miałas na nfz przez wiecej niz 1 poronienie tak?
 
Wiem ze robilyscie badania na toxoplazmoze, hiv i kile, ile czekalyscie na wyniki? Moze pisalyscie ale widocznie przeoczylam :)
 
reklama
@Izabela88 a kiedy robiłaś te badania? Ja też na NFZ i o dziwo wizytę miałam w miarę szybko, tego samego dnia miałam też badania. Trombofilia była po 3 tyg, tylko te kariotypy tak długo. Jutro dowiem się dlaczego.
Ooo no widzisz.. to szybko u Ciebie poszło. Ja musiałam czekać miesiąc na wizytę u genetyka, który wystawił skierowanie, ale tylko na kariotyp (a powinnam mieć jeszcze dodatkowe w tym trombofilie), potem czekałam na liście oczekujących, żeby zapisać się na pobranie :/ trwało to ok 2 mies i 8 maja pobrali mi krew. Powiedziano mi, że wyniki są po 4-5 tygodniach. Z wynikami mam pójść ponownie do genetyka, który oceni czy zleci mi jeszcze dodatkowe genetyczne.
 
Do góry