reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

@motylkowelove ja bardzo szanuję Twoją wiedzę i rowniez wspolczuje tego, przez co imusiałas przejść, ale niestety muszę się zgodzic z dziewczynami, że czasem ton twoich wypowiedzi nie jest zbyt miły i wygląda to jakbyś chciała być ponad nami i się wysyższyć. Nie odbierz prosze mojej wypowiedzi jako "zaczepki", bo nie chce klotni na forum :)
 
reklama
No to jestem na L4. Lekarz sam kazal mi je brac, bo mialam cisnienie podwyzszone wiec nie mialam wyboru. Czy któraś z Was miala nadciśnienie w ciąży? Najwaznieksze ze z dzidzia jest ok, znowu widzialam serduszko pikajace :) A co do dyry - szok ;) Pelna kultura, gratulacje i uśmiech... padłam ... I po co mi byly te stresy?
 
@Locja kciuki, z tego co wiem kariotypy b. rzadko bywaja nieprawidlowe, bedzie dobrze tego zycze:)
@Dagaa11 tez czekam do wizyty prawie 3 tygi...na szczescie jakos leci;) ale potem detektor..

Tez nie lubie narzucania czegos innym, mowienie robcie jak uwazacie, ale....zawsze mnie irytuje i juz o tym wspominalam Motylkowelove , o tym zawsze ostatnim ale;)
 
No to jestem na L4. Lekarz sam kazal mi je brac, bo mialam cisnienie podwyzszone wiec nie mialam wyboru. Czy któraś z Was miala nadciśnienie w ciąży? Najwaznieksze ze z dzidzia jest ok, znowu widzialam serduszko pikajace :) A co do dyry - szok ;) Pelna kultura, gratulacje i uśmiech... padłam ... I po co mi byly te stresy?
Ciesze sie ze jest ok.
 
@martakratka nie taki diabeł straszny. Nie możemy czuć się winne, że jesteśmy w ciąży, a często (niestety) pracodawca tak reaguje. Dobrze, że mile się zaskoczyłaś. Teraz odpoczywaj i się relaksuj.
Cisnienie masz wysokie u lekarza czy w domu też?
 
@Totois30 i mam nadzieję, że w naszym przypadku tak będzie, w końcu mamy 2 dzieci bez poważnych wad genetycznych. Kariotypy robiliśmy 2,5 MC temu i dopiero jutro będą wyniki. To, że tak długo na te wyniki czekamy wprawilo mnie w stres, bo oczywiście sobie wyobrażam dlaczego...
No nic, jutro będzie wszystko wiadome!
 
@motylkowelove ja bardzo szanuję Twoją wiedzę i rowniez wspolczuje tego, przez co imusiałas przejść, ale niestety muszę się zgodzic z dziewczynami, że czasem ton twoich wypowiedzi nie jest zbyt miły i wygląda to jakbyś chciała być ponad nami i się wysyższyć. Nie odbierz prosze mojej wypowiedzi jako "zaczepki", bo nie chce klotni na forum :)

Ja się już nie mieszam i nie rozwijam tematu :)
I szczerze dzisiaj mogę powiedzieć owszem wiedzy mam ogrom w pewnych dziedzinach i nie po to aby się wywyzszać czy komuś rozkazywać tylko się nia dzielić ... za dużo widziałam , i nie raz juz ktokolwiek mi płakał ze miałas racje , a ja miałam klapki .
No iii ja zawsze jak piszę szybko to bez znaków szczególnych , ale zawsze z dobra myślą ... po prostu wiem , ze jestem trochę w innym gronie niz dotychczas i inaczej pewne rzeczy są odbierane no , bo nie będę oszukiwac od początku pisałam , ze nie jestem gotowa do konca byc w gronie mam pisac o wózkach łóżeczkach jak jeszcze dobrze dziecko się nie zagnieździło bo wiedziałam ze nie zostaniemy tutaj wszystkie zawsze niestety się przydarzy to co nie powinno taki mamy świat :< ... i wiedziałam , ze moze być tak , ze to na co ja zwracam szczególną uwagę i uczulam kobiety mamy az tak parcia nie mają ... wiem , że jak się już to dziecko ma bez powiedzmy większych problemów i ma się je w ramionach to jest zupełnie inaczej ... tez nie raz czytam tutaj o waszych dzieciach o wizytach u dentysty czy cokolwiek ... no cóż chciałam dołaczyć do Was , bo moja wiedza kończy się na pewnym etapie ... i tutaj gdzie ja wiem mnóstwo w tematach immunologi genetyki , leków , lekarzy itd. tak na temat wysokiej ciąży czy porodu i po czy pierwszych dni zycia malca nie wiem nic nawet nie umiem sobie wyobrazić ... i wtedy Wy będziecie się " chwalić wiedzą i wywyższać " i ja to zrozumiem akurat ... ale wiem , jak jest większość to się zawsze jest źle odbieranym niestety nawet jak chce się dobrze , ale akurat bulwersuje sie i wypowiedzi moje nie są miłe jak jestem czegoś pewna a ktoś zmienia moje wypowiedzi na coś czego nie powiedziałam wtedy tak owszem flustracja jest

A tak szczerze ... nie musze , ani doradzać , ani tłumaczyć każdy jak juz pisałam niech robi po swojemu ... wylacze sie na troche
 
reklama
@Totois30 i mam nadzieję, że w naszym przypadku tak będzie, w końcu mamy 2 dzieci bez poważnych wad genetycznych. Kariotypy robiliśmy 2,5 MC temu i dopiero jutro będą wyniki. To, że tak długo na te wyniki czekamy wprawilo mnie w stres, bo oczywiście sobie wyobrażam dlaczego...
No nic, jutro będzie wszystko wiadome!
@martakratka nie taki diabeł straszny. Nie możemy czuć się winne, że jesteśmy w ciąży, a często (niestety) pracodawca tak reaguje. Dobrze, że mile się zaskoczyłaś. Teraz odpoczywaj i się relaksuj.
Cisnienie masz wysokie u lekarza czy w domu też?
W domu tylko czasem troszke podwyzszone.
 
Do góry