reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Czesc dziewczyny ☺ jestem tu nowa , to moje drugie dzieciątko, termin na 9 grudzien , z aplikacji 11+4 a ostatnio na usg wyszło 10 +2 .. Troche się zestresowałam bo maleństwo się nie ruszało ale lekarz pokazywał jak bije serduszko z tym że jak kilka z was pisało też bez dźwięku wyrazy współczucia dla dziewczyn po stracie , serce pęka ..
 
Czesc dziewczyny [emoji5] jestem tu nowa , to moje drugie dzieciątko, termin na 9 grudzien , z aplikacji 11+4 a ostatnio na usg wyszło 10 +2 .. Troche się zestresowałam bo maleństwo się nie ruszało ale lekarz pokazywał jak bije serduszko z tym że jak kilka z was pisało też bez dźwięku wyrazy współczucia dla dziewczyn po stracie , serce pęka ..
Witaj :) nie martw sie, tez mam mlodsza ciaze o ponad tydzieb, u mnnie z usg 10+3 :) na usg tez troche sie poruszalo, a pozniej przestalo, ale serce pieknie bilo! Nie ma sie czym stresowac :)
 
Hej
Ja po wizycie, lekarz mnie obadam, usg nie było bo to na NFZ, kazał w ciągu 10dni zejść z dupka, a nospe już całkowicie nie brać, za to dał acard że względu na to że w poprzedniej ciąży miałam skoki ciśnienia. Dał skierowanie na badania na usg. Wizyta kolejna za 3 tygodnie a za 3,5tygodnia mam usg.

@szymonowa super że wszystko ok [emoji4]
 
Cześć dziewczyny.... Poradzcie.... Idę dziś na 14:30 do lekarza z wynikami badań. Umęczona jestem strasznie tymi wymiotami i ogólnie sytuacją w pracy (strasznie dużo nerwów). Chciałabym już chyba L4, planowałam za jakieś 2 tygodnie wziąć, ale chyba nie dotrwam... Pracuję w 2 szkołach - na stałe w budowlance, a dorywczo w podstawówce. Z budowlanką nie bedzie problemu, bo dyro już wie, a z tą podstawówką - no właśnie. Dyra to straszna zołza i aż się boję jej dziś powiedzieć, bo po lekarzu jadę tam na zebrania. Dodatkowo, mój syn chodzi do tej szkoły i nie wiem, czy to się na nim nie zemści... No i nie wiem co robić i jak z nią gadać... Pracować w tej szkole już więcej nie zamierzam więc tym się nie martwię... Ale cykor ze mnie... Cały weekend mi się śniła ta rozmowa...
 
Hej
Niedziela zleciała leniwie, i już nawet nie wiem kiedy a trzeba już iść spać jutro 5;30 pobudka i na 9 mam lekarza. Muszę sobie na kartce zapisać o co mam zapytać bo skleroza u mnie straszna.

Ja przy córce używałam tylko oryginalnych pampersow, dady przemakaly, tych z Lidla nie próbowałam, w szpitalu jeszcze dobre były happy.
Ubranek nie mam, wszystko w zeszłym roku sprzedałam, z siostrą po jej córce i mojej zebraliśmy ciuszki i wszytko wyprzedane. Siostra nie chce mieć już więcej dzieci a ja twierdziłam że tak szybko nie będę w ciąży, a taka ilość ubranek Napewno się nie przyda, córka nawet w połowie nie chodziła.
A tu kilka miesięcy później u mnie niespodzianka.
No nic jak już będę wiedzieć jaka płeć to będę komentować wyprawkę na nowo, ale Napewno już nie w takiej ilości [emoji4]
Jedyne co nie sprzedałam to łóżeczko więc już odchodzą koszta [emoji1]
Jak po wizycie?
 
reklama
Trzymam kciuki za wizytujace :*
Ja dziś rozpoczynam 12 tydzień. Również mam wizytę ok. 10.30. Dzisiaj ostatni raz u tego lekarza, zmieniam prowadzącego, idę prywatnie.
Ostatnio na wizycie mi powiedział ze dziecko mniejsze o 1.5 tyg. Wcześniej mówił o granicy 1 tygodnia. I mam dzisiaj mega stresa, czy ciąża się rozwija prawidłowo. :/
No ale nic, liczę na dobre wieści i Wam również takich życzę.
Miłego dnia! ;)
Klaudia, jak po wizycie?
 
Do góry